Cumhurbaşkanı Erdoğan’ dan Boykot Çağrısı

amerika-mali-urunler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan boykot çağrısı yaptı. ABD’ nin Türkiye’ ye ekonomik savaş ilanına karşı boykot çağrısında bulundu.

ABD’ nin günlerdir Türkiye’ karşı uygulamış olduğu ekonomik savaş üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Amerika Birleşik Devleti’ ne misilleme için halka boykot çağrısında bulundu.

Amerika’ nın İphone’si varsa öbür tarafta Samsung var, Venüs var Vestel var biz kendimize yeteceğiz ne yaptığımızı anlasınlar dedi.

biliyoz.com ekibi olarak Cumhurbaşkanımızın bu sözlerinin sonuna kadar arkasında duruyoruz. Devir particilik devri değildir. Her ne şekilde her ne sebeple ister doğru ister yanlış olsun şuan ülkemiz ABD tarafından bir tehdit altındadır. Biz Türk milleti olarak tarihimizde kimseye boyun eğmedik ve eğmeyeceğiz. Hangi parti, hangi düşünce, hangi takım, hani fikirde olursanız olun. Hangi rengi severseniz sevin bu kişisel bir savaş değil milli mir mücadeledir. Halk olarak şuan da elimizden gelen şeyler kısıtlı olsa bile sonuna kadar devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın arkasında yanında sağında solunda önünde durmamız gerekir. Bu mücadele milli mücadeledir. An itibari ile “ ya herru ya merru “ mantığı ile ABD ye bir ekonomik savaşta halkın açması gerekir. Şu andan itibaren Amerika menşeyli ürünlerin satın alınmaması en doğru hareket olacaktır. Sonrasını görelim bakalım Mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler.

Biliyoz.com Kadın, sağlık, diyet, kariyer, kişisel gelişim, sağlık ve ilişkiler üzerine hizmet veren bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir