WhatsApp Ücretli Mi Oluyor?

whatsapp-ucretlimi-oluyor

Bugüne kadar bir çok donemde Whatsapp ücretli oluyor diye dedikodular ortaya atılmış ve herhangi bir ücret uygulamasına girilmemişti. Son dönemlerdi yeni Whatsapp’ın ücretli olacağı konusu gündeme geldi.

Bir çok kişi arama motorlarında Whatsapp ücretlimi oluyor sorusunun cevabını araya dursun konuya açıklığı biz biliyoz.com takipçilerine verelim. Evet WhatsApp Ücretli oluyor fakat bizlerin kullanmış olduğu Whatsapp değil.

Hangi Whatsapp diye aklınızdan geçirdiğinizi hisseder gibiyim açıklayalım hemen hemen herkesin telefonlarında kullanmış olduğu anlık mesajlaşma programı Whatsapp ücretsiz ve ücretsiz kullanılmaya devam edecek. Ücretli olan WhatsApp ise WhatsApp Bussines. Yani WhatsApp nin iş dünyası için geliştirmiş olduğu Bussines uygulaması ücretli olacak.

Bir çok dönemde WhatsApp’ ın ücretli olacağı bilgisi ortalarda dolaşarak bilgi kirliliğine sebep oluyor. Hepimizin kullandığı normal WhatsApp uygulaması tamamen ücretsizdir ve çok önemli bir karar değişiklik kararına gidilmez ise çok üzün süreler belki de ebediyen ücretsiz kalacaktır. Bu tarz haberlere itibar etmek yanlış olmakla birlikte bu tarz da yaşanacak bir değişimi zaten WhatsApp kendi sitesi üzerinden bildirir.

Delinin biri kuyuya bir taş atıyor bizim gibi kırk kişide onu çıkartmaya çalışıyor. İşin ilginç tarafı en sonunda söylediği yalana kendine inanıyor.

Biliyoz.com Kadın, sağlık, diyet, kariyer, kişisel gelişim, sağlık ve ilişkiler üzerine hizmet veren bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir