Take a fresh look at your lifestyle.

Hakkımızda

Amacımız bir çok kişinin aramış olduğu bilgiyi kendi sitemizde toplayarak kullanıcıların hoşuna gidebilecek kaliteli zaman geçirmelerine olanak sağlayacak sağlam bilgilere ulaştıracak bilgiler sunmaktır.

Günden güne güncellenen sitemize isteyen herkez kendi içeriklerini gönderebilir hatta sitemizde editör dahi olabilirler. İçerik gönderen kullanıcılarımız gönderdikleri içeriklerin altına web sitelerini mail adreslerini instagram ve facabook gibi sosyal medya hesaplarını paylaşabilirler.

Göndermiş olduğunuz içerikler kontrol edildikten sonra uygun olan kategoride yayınlanacaktır. Yayınlandıktan sonra arzu eden kullanıcılarımız mail veya farklı şekillerde tarafımızdan bildirilebilirler. İsteyen kişilere ilgili oldukları alanlarla ilgili bizim kontrolümüzde olmak kaydı ile editörlük verilebilir veya konuk yazarlık yapabilirler.

Sitemizde bulunan bilgilerin hepsi yaşanmış veya uzmanlar tarafından oluşturulmuş bilgileri içermektedir. biliyoz.com sizlere içerik paylaşmadan önce o içeriğin doğruluğunu araştırmadan paylaşmamaktadır. Bununla birlikte sağlık ve uzmanlık gerektiren konularda mutlaka uzman kişilere başvurmalısınız.

Sitemenizden istifade etmeniz temennisiyle…..