Biz Biliyoz

Gizli İnstagram Hesaplarını Görüntüleme Programları

Gizli İnstagram Hesaplarını Görüntüleme Programları

Özel gizli instagram hesaplarını görüntüleme programları ile ilgili yazımıza hoş geldiniz.

Şu anda Instagram tartışmasız en büyük sosyal medya ağıdır. Sosyal fotoğraf paylaşım platformu, her gün milyonlarca resim yükleyen 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Instagram o zamandan beri resim ve videoları paylaşmak için kullanılan sosyal medya platformu haline geldi.

 

Gizli İnstagram Hesaplarını Nasıl Görebiliriz?

Instagram’ın kurulumu son derece kolaydır. Gerçekte, oradaki en kullanıcı dostu sosyal medya platformlarından biridir. En önemlisi, paylaştıklarınızı kimin göreceğini kısıtlamak kolaydır.

 

Instagram’ın sıradan veya aktif bir kullanıcısıysanız, özel Instagram profillerine rastlamış olmalısınız. Bu profiller sahipleri tarafından kısıtlanmıştır, bu nedenle paylaştıklarını kimin göreceğini doğrudan kontrol ederler. Bununla birlikte, düşünce daha önce aklınızdan geçtiyse, Instagram’da bu özel profillere bir takip isteği göndermek zorunda kalmadan dolaşmanın gerçekten de yolları var. Herhangi bir ileri teknoloji yazılıma, eğitime veya beceriye ihtiyacınız yok ve Instagram sayfalarına tam olarak erişebilmek için özel hesabı takip etmeniz de gerekmiyor.

 

Göründüğü kadarıyla ironik, platformda oldukça yeni olsanız bile özel Instagram profillerini görüntülemek kolaydır.

LikeCreeper İnstagram Hesaplarını Görüntüleme Programı piyasadaki en iyi Instagram profil görüntüleme araçlarından birini sunar – ve hiçbir kişisel bilginizi istemiyoruz. Bu, 2020’deki en iyi özel Instagram görüntüleyicisidir.

 

Neden LikeCreeper? Platformumuz sorunsuz ve kullanımı son derece kolaydır. İşin en iyi yanı, herhangi bir özel yazılım indirmenize veya karmaşık teknik işler yapmanıza gerek olmamasıdır. Bu, Instagram özel profil görüntüleyici indirme paketini uzun talimatları takip etmek veya sahte programları veya uygulamaları yüklemek zorunda kalmadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. Yasal, Güvenli ve Güvenli Bu hizmeti kullanarak herhangi bir yasayı veya kuralı ihlal etmeyeceksiniz. Instagram sistemindeki birkaç boşluk ve hata sayesinde, özel bir Instagram hesabındaki tüm resim ve videoları yasal bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

 

Yani, sıfır sonuç var ve hiçbir kanun bu hizmeti kullanmanızı yasaklamıyor… en azından çoğu ülkede. Kısa sürede, özel Instagram hesaplarını görüntülemenize yardımcı olacak çok sayıda yöntem keşfedeceksiniz. Ancak, hem kullanımı kolay hem de güvenli olacak ideal bir çözüme razı olduğunuzdan da emin olmanız gerekir.

Ancak, yakında çözümümüzün en güvenilir ve en güvenli çözümlerden biri olduğunu göreceksiniz. Sahte Instagram hesaplarından fotoğraflar gösterecek piyasadaki diğer araçlara (Instalooker, Instaspy ve Watchinsta gibi) dikkat edin – bu görüntüleyici uygulamaları zararlıdır ve riski size ait olmak üzere kullanmanız gerekir.

 

Bütün İnstagram Hesaplarını Görüntüleme Programları

Instagram, resimleri ve videoları paylaşmak için son birkaç yılda en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline geldi. Canlı videolar, IGTV, bir dizi filtre ve çok daha fazlası gibi yeni eklenen özellikler, bu ortamı dünyanın dört bir yanındaki özellikle gençlerin en çok tercih ettiği kullanıcı haline getiriyor.

Bir sosyal platform küreselleştiğinde, istenmeyen gizlilik ihlali riski daha yüksektir. Uygulama, kullanıcıları içeriklerini paylaşmaya teşvik etse de, isterlerse onlara gizli kalma seçeneği sunarken bunu yapar.

 

Yeni bir Instagram hesabı oluşturulduğunda, varsayılan olarak herkese açık olacak şekilde ayarlanır. Bu, herkesin hesabınıza erişip görüntüleyebileceği ve sizinle iletişim kurabileceği anlamına gelir. Hesabınızı gizli tutmak ve yalnızca belirli kişilerin hesaba erişmesine izin vermek istiyorsanız, hesabınızı ayarlar aracılığıyla manuel olarak özel duruma getirmeniz gerekir.

Herkese açık profillerin görüntülenmesi endişesi olmasa da, özel profiller zordur. Kişiler, farklı nedenlerden dolayı birinin özel profilini görmek isteyebilir. Bir anne çocuğunun çevrimiçi faaliyetlerine göz kulak olmak isteyebilir veya bir patron, çalışanının sosyal hesaplarında neler paylaştığını bilmek isteyebilir. Sebep ne olursa olsun, insanlar her zaman birisinin gizli Instagram profilini kontrol etmek için bir gizli araç veya basit bir yöntem arayışındadır.

Bu makalede, özel Instagram hesaplarını görmenin en basit yollarını listeleyeceğiz.
Özel ve genel Instagram hesapları arasındaki fark nedir?

Genel Instagram Hesapları

Yukarıda bahsedildiği gibi, Instagram’da yeni oluşturulan herhangi bir hesap herkes tarafından görülebilir. Bu, o hesapta paylaşılan içeriğin, profile rastlayan veya özellikle o hesabın kullanıcı adını arayan herkes tarafından erişilebilir olacağı anlamına gelir. Kişiler o hesabın sahibini yalnızca görüntüleyemez, aynı zamanda onunla etkileşimde bulunabilir. Bu, ya paylaşılan içeriğe yorum bırakarak ya da sizi hedef profilin gelen kutusuna götürecek Direkt Mesaj seçeneğini kullanarak yapılır. Daha fazla maruz kalmaya ihtiyaç duyan bazı halka açık hesaplar, platformdaki genel çekişmelerini artırmak için genellikle ig takipçileri satın almanın yollarını bulur.

Herkese açık profillere üçüncü şahıs aramaları yoluyla da erişilebilir. Birisi Google’daki veya başka bir arama motorundaki herkese açık profille ilişkili adı aradığında, o Instagram hesabının profil bağlantısı arama sonuçlarında görünecektir. Bu bağlantıya tıklamak sizi Instagram uygulamasına yönlendirecek ve görüntüleyebileceksiniz. Herkese açık bir Instagram profilinde paylaşılan resimler ve videolar, Google görsel arama sonuçlarında ve diğer çeşitli bağlantılı uygulamalarda da görünecektir.

 

Özel Gizli Instagram Hesapları

Görsel içeriği paylaşmak isteyen ancak yalnızca belirli sayıda kişiyle paylaşmak isteyenler özel profillere başvurur. Bunu, Instagram uygulamasındaki ayarlar menüsünden profil görünürlüğünüzü manuel olarak gizli hale getirerek yapabilirsiniz. Bunu yapmak, profilinizle istenmeyen herhangi bir etkileşimi önleyecek ve insanlar, herkese açık bir hesapla mümkün olduğu kadar kolay iletişim kuramayacaklar. Profilde paylaşılan içeriği kimlerin görebileceği ve mesajlarda size kimlerin ulaşabileceği ile ilgili tüm denetim hesap sahibinin elindedir. Yalnızca hesabın sahibinin hesabında tutmak istediği kişiler buna erişebilir. Kişilerin içeriklerini görebilmeleri için hesaba bir takip isteği göndermeleri gerekir. Sahibi isteği kabul ettiğinde, takipçi tüm profili kontrol edebilir.

 

Gizli Özel Instagram profilleri nasıl görüntülenir?

 

Google kullanıcı adını arar Birinin özel profilini kontrol etmenin ilk yöntemi, kullanıcı adını Google’da aramaktır. Şimdi yapmak istediğiniz ilk şey, görüntülemek istediğiniz profille ilişkili adı not etmektir. Ardından, Google’da bu adı arayın. Profil herkese açık olsa da, hesaplarında gizliliği açmadıkları andan itibaren hedef hesabınızda kalan bazı dijital ayak izleri olma ihtimali hala yüksektir. Hesaplarına ait bazı küçük bilgiler Google görsellerinde bulunabilir. En azından Instagram hesaplarının profil resmini bulabilirsin. Profil resimleri genellikle Google’da kolayca görüntülenebilir. Dahası, korumasız Facebook, Twitter veya diğer sosyal hesaplarını bulabilir ve bilgilerinize kolayca erişebilirsiniz. Cesur olun ve bir takip isteği gönderin Birinin özel Instagram hesabına göz atmanın en etkili yollarından biri, hesaba doğrudan bir takip isteği göndermektir. Sizi zaten tanıyorlarsa, kullanıcının isteğinizi kabul etme şansı yüksektir. Ancak, isteğiniz anında kabul edilmezse veya kullanıcı reddetmişse, takip isteğinizi kabul etmelerini sağlamanın birkaç yolu vardır.

İsteği gönderdikten sonra bir süre bekleyin. Kullanıcı, hesabında çok aktif olmayabilir veya günlerce bekleyen istekleri kontrol edemeyebilir. Bazı insanlar bekleyen istekler bölümünü kontrol etme zahmetine girmez ve bu nedenle bir süre fark edilmeyebilir. Birkaç gün olduysa ve talebiniz hala kabul edilmediyse, doğrudan mesaj seçeneğini kullanarak kullanıcıyla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Onlara Instagram DM’leri aracılığıyla mesaj atın ve neden hesabını takip etmekle ilgilendiğinizi söyleyin, kendinizi tanıtın ve sohbet ederken karşınızdaki kişinin biraz ilgi gösterip göstermediğini görün. Bazı insanlar tanımadıkları kişilerden gelen talepleri kabul etmemekte kesinlikle kararlıdır. Bu nedenle, önce kişiyle etkileşim kurmak iyi bir fikir olabilir. Kullanıcıyı bir yerden tanıyorsanız, onlara kendinizden bahsetmek ve nerede ve ne zaman tanıştığınızı hatırlatmak iyi bir fikir olacaktır.

 

Bunun yerine bir IG görüntüleyici aracı kullanın

Yukarıda belirtilen yöntemlerin tümü başarısız olursa, üçüncü taraf bir çevrimiçi özel Instagram hesap görüntüleyicisi kullanabilirsiniz. Bu sitelerin% 100 orijinal ve güvenli olmadığına ve çevrimiçi gezinmenizi kolayca riske atabileceğine dikkat edin. Normalde, bu tür siteler ad ve iletişim bilgileri, Instagram kullanıcı adı gibi kimlik bilgilerinizi girmenizi gerektirir ve hatta bazıları hizmetleri ücretsiz olmadığı için kredi kartı bilgilerinizi de isteyebilir. Dahası, Instagram’ın API’sı, herhangi bir üçüncü tarafın kullanıcılarının özel verilerini elde etmesine izin vermeyen katı bir politikaya sahiptir. Her durumda, bilgilerinizi bu sitelere vermeden önce dikkatli olmanız ve iki kez düşünmeniz gerekir, çünkü verileriniz bu süreçte çalınabilir.

 

Özel Instagram hesaplarını görüntülemek için kullanılabilecek birkaç site şunlardır:

PrivateInsta

InstaSpy

InstaLooker

InstaRipper

 

Son olarak:
Her sosyal medya platformu, kullanıcıların kişisel yaşamlarından bir şeyleri istedikleri kitleye paylaşmalarını sağlar. Bazıları, özellikle kişisel içeriklerini tanıtmak isteyenler bir şeyleri halka açık olarak paylaşmaktan hoşlanırken, diğerleri kendilerini güvensiz hissediyor ve sınırlı bir sosyal çevreye sahip olmayı tercih ediyor. Instagram farklı değil. Özel hesabı olanlar, istenmeyen takipçilerin paylaştıkları içeriğe yorum bırakması veya onlara DM’lerde yaklaşmaları tarafından gizliliklerinin ihlal edilmesini istemezler.

Tıpkı yazılımların, filmlerin, TV şovlarının vb. Premium sürümlerini ücretsiz indirmenize izin veren çok sayıda web sitesi olduğu gibi, özel Instagram hesaplarını görüntülemenize izin verdiğini iddia eden birçok araç var. Ancak, bu seçeneklerin her ikisinin de ortak bir yönü vardır; çevrimiçi güvenliğinize yönelik tehdit ve casus yazılımların kişisel bilgilerinizi çalma riski. Bu tür kırma araçları, kullanıcılardan ilerlemek için kişisel bilgilerini vermelerini talep eder ve bu nedenle bilgilerinizi gönderdiğiniz anda kendinizi riske atmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ