Biz Biliyoz

Loreal Paris Hydra Genius Kullanıcı Yorumları

Loreal Paris Hydra Genius Kullanıcı Yorumları

Yazılarım arasına bir nemlendirici incelemesi daha ekliyorum. Loreal Paris Hydra Genius diğer nemlendirici ürünlere göre farklıdır. İşte Loreal Paris Hydra Genius  kullanan yorumları ve detaylar...

Daha önce başarılı bulduğum ürünlerden biri olan Neutregona Visibly Clear Yağsız Nemlendiriciyi incelemiştim. Şimdi sıra başarılı bulduğum ürünlerden bir başkası olan Loreal Paris Hydra Genius nemlendirici.

Loreal Paris Hydra Genius Ne İşe Yarıyor ?

Loreal Paris Hydra Genius içeriği ile dikkat çekmektedir. İçerisinde hepimiz tarafından tanınan aleo vera özü bulundurmaktadır. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen, cildi derinlemesine nemlendiren  hyalüronik asit de içermektedir. İçeriği ile diğer nemlendiricilerden kendini ayırmaktadır.

 

Loreal Paris Hydra Genius içeriği incelendiğinde cildi 72 saat nemli tutacağı belirtilmiştir. Ayrıca her cilt tipi için farklı bir içeriğe sahiptir. Ürünü alırken cildinize uygun olanı almanız gerekmektedir. Ürün tarafından yüze ve boyun kısmına uygulanabileceği, günlük kullanıma uygun olduğu ve her sabah ve her akşam kullanılması gerektiği belirtilmiştir.

 

Loreal Paris Hydra Genius İşe Yarıyor mu ?

 

 

İlk olarak kremin aleo vera etkisi ile olsa gerek  güzel bir kıvamı olduğunu belirtmek istiyorum. Cilde kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Krem, parfüm içeriği ile dikkat çekmektedir. Kokusu gerçekten güzel fakat burunu ve cildi hassas olanların rahatsız olabileceği bir seviyededir.

 

Ciltte kızarıklık, sivilce oluşumu ve kaşınma hissi açısından Loreal Paris Hydra Genius de tarafımdan tam geçer not alabilir. Cilde uygulandığında bıraktığı his rahatsız edici değil.

 

Ayrıca cildi rahatlatıcı bir etkisi olduğunu da söyleyebilirim.

Yağlı ciltler için bir not eklemek istiyorum, cildinizin yağlı olması nem ihtiyacının olmadığı anlamına gelmemektedir. Her cildin neme ihtiyacı vardır. Nemli bir cilt her zaman genç kalacaktır. Sivilce gibi problemler ile  diğerlerine göre daha az karşılaşacaktır. Cildiniz günün her saatinde nem dengesini korumalıdır.

 

Loreal Paris Hydra Genius Kullanan Yorumları

Ürün satışa sunulan sitelerde %90 üzerinde başarılı bulunmuştur. Parfüm özelliğinden rahatsız olanların olduğunu gördüm. Kokusu gerçekten güzel fakat hassas bir burnunuz varsa biraz daha incelemenizi öneririm. Cildinde  sivilce veya kızarıklık sorunu yaşadığını belirten bir yorum ile karşılaşmadım. Ürün incelemelerinde genel olarak 9/10 puanını almıştır.

Loreal Paris Hydra Genius Nasıl Kullanılır ?

Loreal Paris Hydra Genius temiz bir cilde uygulanması gerekmektedir. İlk olarak cildinizi oda sıcaklığında ki su ile yıkayınız. Daha sonra iyice durulayın.  Ek olarak yüzünüzü her yıkamadan sonra iyi bir şekilde durulamanız önemlidir.  Daha sonra Loreal Paris Hydra Genius yüzünüze bir ölçek olarak uygulayın. Dilerseniz boyun kısmınıza da sürebilirsiniz. Her sabah ve her akşam bu işlemi tekrarlayın.

 

Unutmayın ki sizlerin düşüncesi de benim için önemli. Eğer ürünü alıp kullandıysanız düşüncelerinizi yorum olarak bırakırsanız, fikirlerinizi okumak isterim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ