Keto Guru Nedir? Keto Guru Yorumları.

keto guru nedir

Son dönemlerin en çok aranan konuları içerisine giren Keto Guru Nedir? Keto Guru Yorumları hakkında sizlere derlediğimiz bilgileri aktarmak istedik. İşte Keto Guru hakkında merak edilenler.

Keto Guru son dönemlerin oldukça ilgi gören diyetlerinden olan Ketojenik veya Ketosis diyeti olarak adlandırılan Keto Diyeti yaparken kullanılan bir tablettir. Ketojenik diyet vücuda alınan karbonhidrat miktarını azaltıp protein miktarını arttırmayı hedefleyen bir diyettir.

Karbonhidrat her ne kadar kilo almamızı sağlasa da vücuda faydaları olduğundan dolayı hayatımızdan tamamen çıkarmak biraz riskli olabilir. Az miktarda da olsa karbonat almak vücudun dengesini koruyacaktır. Hayatımızın vaz geçilmez besin kaynakları arasında yer alan makarnadan örnek vermek gerekirse bir tabak makarna yerine 2 – 3 kaşık makarna yemek vücudun dengesini korumaya yardımcı olacaktır. Ketojenik veya Keto diyeti yapan veya yapacak kişilerin mutlaka bir uzmandan destek almaları önerilmektedir.

Ketojenik diyette vücudun dışarıdan karbonhidrat alımı durdurulurken vücut içerisinde alınan karbonhidratın yağa dönüşmesi engellenir. Vücut enerjiyi önceden kalan yağlardan sağlamaya başlar ve yağ yakımı gerçekleşir.

Bir çok kişi hatırlar geçmişte bir Karbonhidrat Diyeti tablosu dolaşırdı ve hepsinin yanında alınması gereken değerler yazardı. İşte o diyet aslında bilinen en basit Keto Diyeti olarak uzun zamanlar hayatımızda kaldı. Peki gelelim esas konumuza Keto Guru Nedir?

İlgili içerik: Ketojenik Diyet Nedir? Ketojenik Diyet Nasıl Yapılır?

Keto Guru Nedir?

Keto Guru, Keto Diyeti yaparken kullanılan bir tür tablettir. Vücuttaki toksinlerin atılmasını destekleyen, yağların parçalanmasına yardımcı olan bu kapsüllerin doğal olduğu ve sağlıksız olmadığı bilinmektedir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda yan etkisinin almadığı kanısına varılmıştır. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bu ve benzer tabletleri kullanmadan önce bir uzmana danışmak kesinlikle şarttır. Biz biliyoz.com ekibi olarak zayıflama için alınacak her aksiyonun, içilecek her tabletin, kullanılacak her tohumun uzman gözetiminde yapılmasını tavsiye ederiz.

Keto Gurunun Faydaları

 • Keto Guru vücut içerisinde biriken fazla ve yanmış yağları temizler.
 • Vücudu toksinlerden arındırır.
 • Ödemin yok olmasına destek verir.
 • Atılan ödem ve yağ ile sarkmaya müsait olan derinin sıkılaşmasına yardımcı olur.
 • Kan basıncını düzenler.
 • Bağışıklığı güçlendirir.
 • Grip gibi hastalıklara yakalanma oranını azaltır.
 • Saç dökülmesini engellemeye yardım eder.

Keto Guru Kullanımı

Keto Guru Kullanımı verilmek istenilen kiloya göre değişim göstermektedir. Fakat bunu nasıl hesaplamak gerektiğine dair detaylı bilgiyi size diyetisyeniniz verecektir. Kullanım için genel olarak önerilen günde bir tablet olmakla birlikte 40 günlük bir süreçtir. Bir paket içerisinde 20 tablet dolduğunu ele alırsak 2 paket kullanımı genel olarak ideal bir kullanım oranıdır. Yalnız dediğimiz gibi verilmek istenilen kilo, vücut kitleniz yağ oranınız ve kullanım süresi birbirine bağlı süreçlerdir.

Keto Guru Yorumları

Yapılan araştırmalar sonucunda Keto Guru ile ilgili çok çeşitli yorumlara ulaşılmıştır. Faydasını gören, her hangi bir etkisini görmeyen kişilerin yorumları bir çok yerde geçmektedir. Bu yüzden Keto Guru kullanan kişilerin yorumlarını altta bulunan yorum bölümüne yazması, izlediği yolu belirtmesi yazıyı okuyacak kişiler açısından faydalı olacaktır.

Biliyoz.com Kadın, sağlık, diyet, kariyer, kişisel gelişim, sağlık ve ilişkiler üzerine hizmet veren bir platformdur.

 1. Ecrin dedi ki:

  Adinı duydum onu arastırıyorum ama dediğiniz gibi Keto Guru veya benzer şeyleri uzmana danışmadan kullanmak hic doğru degil.

 2. Merve Yaldız dedi ki:

  ben ürünü Almanya’dan almıştım, 3 ay düzenli kullandım ve 103 kilodan 81 kiloya düştüm. yanında ketojenik diyet programı da oluşturuyorlar kişiye özel ve bu çok etkili oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir