Keto Guru Nedir? Keto Guru Yorumları.

keto guru nedir

Son dönemlerin en çok aranan konuları içerisine giren Keto Guru Nedir? Keto Guru Yorumları hakkında sizlere derlediğimiz bilgileri aktarmak istedik. İşte Keto Guru hakkında merak edilenler.

Keto Guru son dönemlerin oldukça ilgi gören diyetlerinden olan Ketojenik veya Ketosis diyeti olarak adlandırılan Keto Diyeti yaparken kullanılan bir tablettir. Ketojenik diyet vücuda alınan karbonhidrat miktarını azaltıp protein miktarını arttırmayı hedefleyen bir diyettir.

Karbonhidrat her ne kadar kilo almamızı sağlasa da vücuda faydaları olduğundan dolayı hayatımızdan tamamen çıkarmak biraz riskli olabilir. Az miktarda da olsa karbonat almak vücudun dengesini koruyacaktır. Hayatımızın vaz geçilmez besin kaynakları arasında yer alan makarnadan örnek vermek gerekirse bir tabak makarna yerine 2 – 3 kaşık makarna yemek vücudun dengesini korumaya yardımcı olacaktır. Ketojenik veya Keto diyeti yapan veya yapacak kişilerin mutlaka bir uzmandan destek almaları önerilmektedir.

Ketojenik diyette vücudun dışarıdan karbonhidrat alımı durdurulurken vücut içerisinde alınan karbonhidratın yağa dönüşmesi engellenir. Vücut enerjiyi önceden kalan yağlardan sağlamaya başlar ve yağ yakımı gerçekleşir.

Bir çok kişi hatırlar geçmişte bir Karbonhidrat Diyeti tablosu dolaşırdı ve hepsinin yanında alınması gereken değerler yazardı. İşte o diyet aslında bilinen en basit Keto Diyeti olarak uzun zamanlar hayatımızda kaldı. Peki gelelim esas konumuza Keto Guru Nedir?

İlgili içerik: Ketojenik Diyet Nedir? Ketojenik Diyet Nasıl Yapılır?

Keto Guru Nedir?

Keto Guru, Keto Diyeti yaparken kullanılan bir tür tablettir. Vücuttaki toksinlerin atılmasını destekleyen, yağların parçalanmasına yardımcı olan bu kapsüllerin doğal olduğu ve sağlıksız olmadığı bilinmektedir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda yan etkisinin almadığı kanısına varılmıştır. Ancak her zaman söylediğimiz gibi bu ve benzer tabletleri kullanmadan önce bir uzmana danışmak kesinlikle şarttır. Biz biliyoz.com ekibi olarak zayıflama için alınacak her aksiyonun, içilecek her tabletin, kullanılacak her tohumun uzman gözetiminde yapılmasını tavsiye ederiz.

Keto Gurunun Faydaları

 • Keto Guru vücut içerisinde biriken fazla ve yanmış yağları temizler.
 • Vücudu toksinlerden arındırır.
 • Ödemin yok olmasına destek verir.
 • Atılan ödem ve yağ ile sarkmaya müsait olan derinin sıkılaşmasına yardımcı olur.
 • Kan basıncını düzenler.
 • Bağışıklığı güçlendirir.
 • Grip gibi hastalıklara yakalanma oranını azaltır.
 • Saç dökülmesini engellemeye yardım eder.

Keto Guru Kullanımı

Keto Guru Kullanımı verilmek istenilen kiloya göre değişim göstermektedir. Fakat bunu nasıl hesaplamak gerektiğine dair detaylı bilgiyi size diyetisyeniniz verecektir. Kullanım için genel olarak önerilen günde bir tablet olmakla birlikte 40 günlük bir süreçtir. Bir paket içerisinde 20 tablet dolduğunu ele alırsak 2 paket kullanımı genel olarak ideal bir kullanım oranıdır. Yalnız dediğimiz gibi verilmek istenilen kilo, vücut kitleniz yağ oranınız ve kullanım süresi birbirine bağlı süreçlerdir.

Keto Guru Yorumları

Yapılan araştırmalar sonucunda Keto Guru ile ilgili çok çeşitli yorumlara ulaşılmıştır. Faydasını gören, her hangi bir etkisini görmeyen kişilerin yorumları bir çok yerde geçmektedir. Bu yüzden Keto Guru kullanan kişilerin yorumlarını altta bulunan yorum bölümüne yazması, izlediği yolu belirtmesi yazıyı okuyacak kişiler açısından faydalı olacaktır.

Konu yazılmış olan bu yazı sadece internette toplanılmış olan bilgilerin kısa bir özetidir. Biliyoz.com olarak sizlere tavsiyemiz bu veya benzer ürünleri alıp kullanmadan önce bir sağlık uzmanından veya bir diyetisyenden bilgi almanızdır. Web sitemiz üzerinden bu veya başka bir ürüne ait satış yapılmamaktadır. Ürünü satın alıp kullanan kişilerin almış olduğu yerinde Biliyoz.com ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur.

Tüm okurlara ısrarla söylemek isteriz ki gerek bu ürünü gerekse benzer farklı bir ürünü uzmana danışmadan kesinlikle almayın, kullanmayın. Kilo vermek uğruna sağlığınızla oynamayın.

Biliyoz.com Kadın, sağlık, diyet, kariyer, kişisel gelişim, sağlık ve ilişkiler üzerine hizmet veren bir platformdur.

 1. Ecrin dedi ki:

  Adinı duydum onu arastırıyorum ama dediğiniz gibi Keto Guru veya benzer şeyleri uzmana danışmadan kullanmak hic doğru degil.

 2. Merve Yaldız dedi ki:

  ben ürünü Almanya’dan almıştım, 3 ay düzenli kullandım ve 103 kilodan 81 kiloya düştüm. yanında ketojenik diyet programı da oluşturuyorlar kişiye özel ve bu çok etkili oluyor.

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Bu değerli bilgi için sayfayı ziyaret eden kullanıcılar adına size çok teşekkür ederiz.

   • Zübeyde dedi ki:

    Keto guru nedir nasil birşey dir hicbirsekilde duzgu aciklaminiz yok neye benziyor bu keto guru mudur otmu tohummu ne insanları kandırmak Tan başka bişey değil

    • Biliyoz.com dedi ki:

     Merhabalar Zübeyde Hn,
     Biz sayfamızla ilgili sadece iyi yazılmış övgüleri değil olumlu yada olumsuz eleştirileri de yayınlamaktan asla kaçınmayız. Olumsuz eleştiriler yapmış olduğumuz hataları bize gösterir ve onları düzeltmek için çaba sarf etmemize destek olur. Ancak Keto Guru hakkında biz yeterli açıklamayı yaptığımızı ne şekilde ve ne amaçla kullanıldığını yazdığımızı düşünüyoruz. Biz bu ürünün satıcısı değil sadece insanların çok araştırdığı gerekçesi ile bununla ilgili bilgileri sizlere ulaştırmak üzere derliyoruz. Ot mu tohum mu belli değil insanları kandırıyorsunuz yazmışsınız ama yazının resmine bakıldığında ürünün tablet olduğu açıkça gözükmekte.

     Aynı şekilde ürünün ketojenik diyet yapanlar için takviye niteliğinde olduğu ketonejik diyetin de karbonhidrat alımını azaltarak proteyin ağırlıklı beslenmeden ibaret olduğu de sayfamız ve verilmiş olan bağlantıda belirtilmiş olmaktadır.

     Ancak yine de eksik bulduğunuz yerler var ise bize bildirmenizi eksik bölümleri gerek size gerekse diğer okurların daha detaylı bilgi sahibi olması için yayınlamayı isteriz.

     Saygılarımızla.

  • Ebrar Nisa dedi ki:

   Ya bende kullanmak istiyorumda içimde şüpheler var herhangi bi tehlikesi varmı bunu kullanırken yanında diyet programını nasıl oluşturacağız

   • Biliyoz.com dedi ki:

    Merhabalar Ebrar hn
    https://biliyoz.com/keto-diyeti-nedir-ketojenik-diyet-nasil-yapilir/ Ketojenik diyet nedir nasıl yapılır adlı makalemiz size yol gösterini olabilir.

    adlı makalemiz size yol gösterini olabilir.

    • Dilan dedi ki:

     Mrb bende kullanmak istiyorum ama 9 aylık bebeğim var ve emziriyorum bi zararı varmidir acaba

     • Biliyoz.com dedi ki:

      Keto Guru belli bir diyetle birlikte yani ketojenik diyet ile birlikte kullanıldığı taktirde çok daha fazla etki gösterdiği söylenen bir takviyedir. Ketojenik diyetin özünde ise karbonhidrat alımı azaltılıp protein kaynaklı beslenme yapılır ve bu diyet Keto Guru ile desteklenir. Bu durumun emzirme döneminde ne kadar doğru olduğunun en net bilgisini ise size anca doktorunuz verebilir.

      Ketojenik diyet eğer dikkat edilmezse vücudun işleyiş şeklini değiştirdiği için zarar verebilecek türde bir diyettir.

      Bu diyete ait detayları alttaki linkten inceleyebilirsiniz.

      Keto diyeti nedir? Ketojenik diyet nasıl yapılır?Keto diyeti nedir? Ketojenik diyet nasıl yapılır?Keto diyeti nedir? Ketojenik diyet nasıl yapılır?

   • Hamide öztürk dedi ki:

    Mrb bende keto guru satan bir firmadan aldım aldigimda 10 gün sonra bana iletişime geçeceklerini söylemişlerdi ürünü alasıya kadarmış satıcı firma beni aramadı. Zayıflatacağını söylemişlerdi dedikleri gibi uyguluyorum ama dedikleri gibi ne aradılar ilgilendiler nede zayıflattı şuan 3.kutudayım ama dedikleri gibi zayiflatmiyo ilgilenmiyorlarda ürünü alasıya kadar ilgileniyorlar ben bizzat yasadim

    • Biliyoz.com dedi ki:

     Hemen Hemen tüm yorumlarda aynı şeyi söylemekteyiz. Bu tarz ürünlerin sahtesi ve afaki şekilde satıcıları mevcut. Bu ürünü alırken bildik bir yerden yüz yüze görüşerek alınmasında fayda var. Hatta öncelikle bir uzmana danışıp almak çok daha doğru. Keto Guru tek başına hiç bir şey ifade etmez. Hiç bir zayıflama ürünü tek başına başarılı sonuçlar göstermez. Sizlere tavsiye edilen Keto diyeti ise çok ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Bu konuda mutlaka bir uzman desteğine baş vurun.

   • Nurgul dedi ki:

    Bende istiyorum ama benimde içimde supe var yeni ewliyim hani bişi olurmu kim olursa olsun insan birazda olsa korkar çünkü insanların canı çok değerli bişi olur diye korkanlar var canına zarar verebilir diye düşünüyorlar bunlardan biride benim az önce gördüm bende 90kiloyum ve55e düşmek istiyorum

    • Biliyoz.com dedi ki:

     Nurgül Hn. Bir uzmandan destek almadan kesinlikle almayın. Önce konunun uzmanı bir diyetisyen ile görüşün onun bilgisine baş vurun eğer tavsiye ederse alın.

 3. özge dedi ki:

  Merb ben ürün hakkında bilgi alırken bana denilen ürün elinize ulaşınca size ürün hakkında bilgi verilecek diyet programı uygulanacak.Ürünler elime ulaştı verilen numarayı iki gündür mesaj atıyorum arıyorum cevap veren yok….

 4. songül dedi ki:

  muhteşem bir cevap olmuş.ben ıkı gümdür kullanıyorum sonucalrı buraya yazarım ancak su an bisey demek için erken ama iyi gidiyor herhangi bir yan etkisi olmadı bana.

 5. Biliyoz.com dedi ki:

  Değerli okurlar şunu tekrar belirtmek isterim ki Keto Guru isimli tabletin satışının veya pazarlamasının sitemizle hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz sadece bu tablet için verilmiş olan bilgileri sizlerle paylaşmaktadır.

  İlaveten şunu da belirtmek isteriz ki bu tarz ürünlerin piyasada çok fazla sahteleri bulunmaktadır. Eğer Keto Guru kullanmayı düşünenlerdenseniz uzman biri ile görüştükten sonra almanızı tavsiye ederiz.

 6. Ercan dedi ki:

  Açıklamada uzman biri ile görüşüp alın diye yazmışlar. Fakat sarıcılarından kimseye ulaşamıyorsunuz parayı cebe koyduktan sonra kimse ile ilgilenmiyorlar.

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Ercan bey evet uzman biri ile görüşmenin gerektiğinde halen ısrarcıyız. Ancak burada yanlış anlaşılan bir durum söz konusu. Biz bir uzmanla görüşün derken satış konusundaki uzmanları değil diyetisyenleri ve sağlık uzmanlarını kast ettik. Sizlere en doğru bilgiyi belki de tüm dünyada satılan Keto Guru ile ilgini en doğru satış yenini onlar göstereceklerdir.

   Şunu da eklemeden geçemeyeceğiz. Bu tarz sükse yapmış ürünlerin piyasada bir çok sahtesi ve merdiven altı imalatı bulunabilir. Zayıflama uğruna sağlığınızdan olmamak için mutlaka bir uzman tavsiyesi almanızı öneririz.

 7. Sibel dedi ki:

  Diyet uygulayan biri değilim hiçbir zaman da yapamadım ve benim daha çok bacak ve basen sorunum var bu bölgeler de işe yarar mı daha önce ne kullandıysam mideme zarar verdi ve tansiyonum düştü bunu kullanmak istiyorum ama emin değilim ne kadar kilo veririm

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Bu konuda bir uzmandan destek almanız sağlığınız açısından önemli bir adım olacaktır. Biz Keto Guru hakkındaki bu yazıyı hazırlarken yaptığımız araştırmaların sonucunu özetleyerek burada bilgi paylaşımında bulunduk. Ancak her zaman bir uzman tavsiyesinin en doğru adım olacağını savunmaktayız.

 8. Şerife gümüş dedi ki:

  Bir haftadır kullanıyorum, yarımkilo aldım nerede yanlış yapıyorum sizce, sabah akşam yemekten yarım saat önce içiyorum

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Şerife Hn. Merhabalar,
   Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki biz Keto Guru adlı bu ürün ile uzaktan yakından bir ilgimiz alakamız yoktur. Web sitemizde yazmış olduğumuz her konu yaptığımız araştırmalar sonucunda edindiğimiz bilginin kısaca özetidir.

   Hiç bir zayıflama ürünü tek başına kesinlikle bir işe yaramaz ve sizi zayıflatmaz. Sadece bazı zayıflama ürünleri kişinin bağırsak sistemini etkileyerek su kaybının çoğalmasını sağlar ve kişi kaybettiği sudan dolayı kendini zayıflamış olarak görür.

   Bizim KETO GURU ile ilgili tavsiyemiz bir uzamana danışarak hareket etmenizdir.

   • Fatma dedi ki:

    Güvenilir neresi olabailir meselâ

    • Biliyoz.com dedi ki:

     Merhabalar Fatma Hn. bu sorunuza şahsen cevap vermem gerekirse ben hiç bir yere güvenmem ve hiç bir yerden almam. Geçtiğimiz dönemlerde bu tarz zayıflama ürünlerinde çok kişinin sağlık sorunu yaşadığını hepimiz gördük. Doktor tavsiyesi olmadan bu tarz ürünlere eczanede satılsa dahi itibar etmem, kullanmam. Size de naçizane tavsiyemiz bu tarz ürünleri kullanmadan önce bir diyetisyene baş vurmanız ve destek almanızdır.

 9. tülay aydeniz dedi ki:

  Bu ürünün ikinci kutusunu kullanıyorum .ve kilo verme şöyle dursun 4 kilo aldım * yeme içme konusunda yediklerime de dikkat ediyorum * tüm yazılanları kolo verenleri okuyarak inandım aldım ikinci kutunun yarısına geldim bir yerde günde bir tane alınacak yazılıyordu *bazı kullanıcılarda günde iki kullandığını anlatmakta * benim için 4 kilo çok üzücü sonuç ne yapmalıyız bilemiyorum *

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Hemen her cevabımızda aynı şeyi söylüyoruz. Keto Guru gibi ürünlerin piyasada bir çok sahtesi bulunmaktadır. Nereden aldığınız ürünün gerçekten doğru ürün olup olmamasının önemli olduğu kadar ürünü uygularken doğru programın uygulanması da önemlidir. Keto guru kullanırken normal diyet programları maalesef ki işe yaramaz. Bu konuda bir diyetisyenden destek almanızı öneririz.

   • tülay aydeniz dedi ki:

    bundan önceki açıklamamda 2. kutuya başladığımı ve kilo veremediğimi yazmıştım 3. kutu bitmek üzere hala kilo veremedim * ürünü tanıtırken alınan kiloları hiç bir koşulsuz diyetsiz yapıldığını anlatmışlardı *koşulsuz karbonitralarla da alınsa yine bu ürünün yakıcı özelliği ile insan üzerinde yağ yakıcı özelliği ile kilo veriliyor denmekte *şimdi sormak istediğim bu ürünü 3. kutu bitmek üzere devam mı etmeliyim yok sa bırakmalımıyım *

    • Biliyoz.com dedi ki:

     Tülay hn. Keto guru adlı ürünü bir uzmana danışmadan almış olduğunuzu tahmin ediyoruz. Bizce kullanmayı bırakıp bir diyetisyenden destek almalısınız. Aynı zamanda ürünü satın almış olduğunuz yer ile iletişime geçiniz. Web sitemizde hiç bir şekilde satış işlemi yapılmamakta ve hiç bir ürün için reklam alınmamaktadır.

 10. ÖZLEM AKCALI dedi ki:

  Yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum. aynı zamanda düzenli yürüyüş ve egzersizlerimi de yapıyorum. aynı zamanda yediklerime de dikkat ederim. buna rağmen 1 kilo bile veremedim. Zaten 5 kilo versem benim için yeterli. Fakat veremedim. Kesin zayıflatır şeklindeki reklamlarına aldandım. Kesin çözüm değil onu anladım.

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Keto guruyu nereden aldığınız büyük önem kazanıyor. Aynı zamanda size tavsiye edilen diyet programı çok önemlidir. Keto guru kullanırken bilinen standart diyetler yediklerinize dikkat etmeniz değil buna uygun olarak hazırlanmış olan ketojenik diyeti uygulamanız gerekiyor. Biz size bir diyetisyen ile görüşmenizi ondan bu konuda destek almanızı tavsiye ederiz.

  • Biliyoz.com dedi ki:

   Hemen her cevabımızda aynı şeyi söylüyoruz. Keto Guru gibi ürünlerin piyasada bir çok sahtesi bulunmaktadır. Nereden aldığınız ürünün gerçekten doğru ürün olup olmamasının önemli olduğu kadar ürünü uygularken doğru programın uygulanması da önemlidir. Keto guru kullanırken normal diyet programları maalesef ki işe yaramaz. Bu konuda bir diyetisyenden destek almanızı öneririz.

 11. Şakire dedi ki:

  Bende sipariş verdim sonucunu yazıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir