Biz Biliyoz

Kadınlara Göre Evlenilecek Erkek Özellikleri

Kadınlara Göre Evlenilecek Erkek Özellikleri

Evlilik ciddi bir iştir fakat günümüzdeki yaşam tarzları, aşırı sosyallik, bitmek bilmeyen arzular evliliğin olumsuz sonuçlanmasına yol açıyor. Peki kadınlar ne istiyor. Kadınlara göre evlenilecek erkek özellikleri nelerdir? Evlenilecek erkek nasıl anlaşılır?

 

Kadınlar hangi tip erkekleri daha çok seviyor. Evlenilecek erkek özellikleri nelerdir? Evlenilecek erkek nasıl anlaşılır. Beyler bunları mutlaka okumalısınız.

Kadınlara göre evlenilecek erkek özellikleri

Espirili olmalı:

Eşini her zaman güldürebilecek bir yeteneğe sahip olmalı. Unutmayın ki kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar.

Ailesini kabul etmeli.

Evliliklerdeki en büyük hatalardan biri aileleri kabullenmektir. Ben onunla evleniyorum annesi, babası ile yolumuz ayrı, ayda yılda bir görüşürüz. Hiçbir erkek veya hiç bir kadın bu mantığı kabullenmez.

İlgi alanları.

İlgi alanlarınızın aynı olması birlikte yapabileceğiniz aktiviteyi arttırarak birlikte zaman geçirme fırsatını size sunacaktır.

İlgi alanlarına saygı.

Kadınlar ilgi alanlarına saygı gösteren erkekleri kendilerine daha yakın bulurlar. Aynı şeyleri seviyorsanız bile onun ilgilendiği şeylere saygı gösterin.

Sorumluluk sahibi olmalı.

Elbette ki kazanç her zaman hayatı idame ettirebilmek için önemlidir. Ekonomik durumu nasıl olursa olsa mutlaka sorumluluk sahibi olmalı.

Yemek yapmayı bilmeli.

Eğer yemek yapmayı bilmese bile mutfakta size elinden gelen yardımı göstermeli. Siz yemek ve sofra hazırlarken tv karşısında keyif çatmamalı.

Dinlemeyi bilmeli.

Karşınızdaki insanın sizi dinlememesi sizin anlattıklarına saygı göstermemesi sürekli gerginliğe sebep olacağından dolayı dinlemeyi bilmeli.

Özel anlarınızda uyumlu olmalı.

Birliktelik tek kişiye özel olmadığını bilmeli. Kendisi ne kadar bir takım şeylere ihtiyaç duyuyorsa aynı ihtiyacın sizin içinde olabileceğini düşünmeli.

Maço olmamalı.

İlk zamanlar maço bir duruş bazı kadınlara hoş gitse de zaman içerisinde karşınızda sürekli höt höt yapan biri pek çekici gelmeyecektir.

Azından çıkanı kulağı duymalı.

Asla size hakaret etmemeli. Bir kere hakaret eden mutlaka devamını getirecektir.

Kıskançlık olmalı.

Kıskançlık sevgiden kaynaklansa bile çok aşırısı ilişkiye mutlaka zarar getirecektir. Kıskançlığın dozu iyi ayarlanmalı.

Kusur aramamalı.

Kadın bir bütündür tepeden tırnağa. Kadınlar kendilerinde kusur bulmaya çalışan veya kusurları olsa dahi bunları açığa çıkaran erkekleri pek sevmezler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ