Biz Biliyoz

Kadınların Vazgeçilmezi Olmak İçin 7 İpucu

Kadınların Vazgeçilmezi Olmak İçin 7 İpucu

Psikolojik açıdan çok önemli olan son zamanların trend teknikleri içerisinde bulunan manipülasyon tekniği kadınların kalplerini fetih etmek içinde kullanılmaktadır.

Psikolojide önemli yer tutan manipülasyon tekniğini bir çok alanda kullanıldığı gibi kadınları etkilemek içinde kullanılabilmektedir.

Peki manipülasyon tekniği nedir? Size kısaca anlatalım.

Manipülasyon Tekniği zaaflarınızı, düşüncelerimizi, fikirlerimizi, duygularımızı veya inandığımız şeyleri hedef alarak olaylara karşı bakış yönümüzü veya bakış açımızı değiştirerek var olan gerçekleri bu bakış açısı ile şekillendirme yönelik düzenlenen eylemlerin tümüdür. Kısaca manipülasyon karşındakine istediğini yaptırabilmektir.

 

Peki kadınlar manipülasyon tekniği ile nasıl etkilenir.

1- Kişilik analizi
Karşı cinse karşı duygularınızı ona karşı düşüncelerinizi açıklamadan önce karşınızdaki kişiyi iyi analiz ederek onu tanımanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Onu tanımanız size hangi yoldan gitmeniz gerektiğine dair büyük ip uçları verecektir. Bu ipucu bazen tek bir kelime bazen de bir bakışla bile ortaya çıkabilir bu sebeple karşınızdakini iyi gözlemlemeniz gerekir ne şekilde olursa olsa mutlaka size kendi ile ilgili bir tüyo verecektir.

 

2- İfade şekli
Dolay bu konuda başarılı bir aktarım yönüdür. Karşımızdaki kişiye karşı gizli ve alttan mesajlar onun bu düşüncelere karşı empoze olmanızı sağlar fakat doğru cümlelerle yaklaşmak çok önemlidir buda ifade yeteneğinize ve ifade şeklinize bağlıdır.

 

3– İstek uyandırma
İstek uyandırma bir çok konu için geçerli olsa da dokunma, göz göze bakmak veya el ele tutuşmak anlamında çok etkili bir yöntemdir. Ona baktığınız zaman sevgi ile bakmanız gözünüzdeki ışığı görmesi onun içerisinde kıpırdamalara sebep olacaktır.

 

4- Görünüş
İstediğimiz kadın için gerekli analizleri topladık beynine ufak ufak hükmetmeye başladık şimdi sıra geldi göze hitap etmeye. Yine bazı fikirlere ihtiyacımız var kılavuzumuz ise ilgilendiğimiz kişi saçı sakalı neleri sevdiğini anlamak çok ta zor değil ama bunu direk sormayın. Konuşma arasında konuyu bir şekilde oraya getirin geçenlerde sakalımı kestim bi tuhaf oldum ama çok ta rahatladım ne yapsam kararsızım. Gibi açık uçlu sorular ile fikirleri toplayabilirsiniz.

 

5- Yakınlaşma
Bu konuda aceleci olanlar her zaman kaybetmeye mahkumdurlar sabır em büyük silahınızdır. Bir hareket, bir bakış, bir kelime o yakınlaşmayı tetikleyerek karşınızdakinin ilgi odağına oturacaksınız.

 

6- Önem sağlamak
Karşı taraftaki kişiye kendinizin önemli olduğunu empoze ederseniz aranızdaki yakınlık katlanacaktır. Yine beyin fırtınası yapmanız gerekecek onun için önemli olan şeyleri öğreneceksiniz. Örneğin denizi çok sevdiğini biliyorsunuz Sürpriz bir kahvaltıya ne dersiniz deniz kenarında sessiz ve usulca.

 

7- Son adım
Tüm ön çalışmaları tamamladık ve sonuca giden son adıma geldik artık ona karşı tamamen açılıp duygularımızı anlatacağız. Bunu umarım saçma sapan bir şekilde telefonda veya yolda yürürken yapmazsınız. Her kadın özel olduğunu hissetmek ister bunu unutmayın. Duygularınızı açarken de evlilik teklifi moduna bürünmeyin.

 

Şimdi gelelim en can alıcı noktaya kadınları etkilemek için türlü oyunlar oynadık onun hoşuna gidecek şekilde davrandık her şey yolunda gitti ve siz artık vazgeçilmesi zor bir erkeksiniz tebrik ederiz. Peki ya bu kişi siz misiniz yoksa karşınızdaki kişinin çizdiği profile mi dönüştünüz? Ne kadar zaman bu profilde kalacaksınız? Gerçek yüzünüz ne zaman ortaya çıkacak?

Unutmayın her ne yaparsanız yapın sırf karşınızdaki kişiyi etkilemek için olmadığınız bir kişi haline dönüşmeyin. Yapacaklarınız içinizden gelirse karşınızdaki samimiyetinizi anlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ