Take a fresh look at your lifestyle.

Aşık Erkek Nasıl Davranır?

0 58

Aşık erkeklerin davranışları nasıldır? Bir erkeğin aşık olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Aşık olan erkeklerin bir bölümü kendini bulundukları durumun içerisine fazlaca kaptırıp aşık oldukları kadın için her şeylerinden vazgeçerek bir çok şeyi göz ardı edebiliyor.

Fakat bazıları reddedilme korkusunu göz önüne alarak aşık olsa bile bu durumu karşısındaki kişinin duygularından emin oluncaya kadar aşkını belli etmiyor gizli tutuyor.

Aşk insanın kimyasını değiştiren belki de dünyanın en güzel duygusudur. Aşık olan insanın yaşamı baştan aşağıya değişerek adeta sihirli bir iksir içmiş gibi mutlu olur.

Aşk sadece aşık olanın hayatında değişiklikler yapmaz saçtığı mutluluk ve pozitif yaklaşım ile çevresindekileri de olumlu etkiler. Bu yüzden belki de aşk en yüce duygular arasındadır.

Aşık olan erkek

Gerçekten seven aşık bir erkek hassaslaşır, duygusallaşır. Aşık olduğu kadının tepeden tırnağa her şeyini düşünen biri haline gelir. Sağlığından tutun da işine, çevresinden tutunda yediği yemeğe kadar her şey ile ilgilenir. Genelde kadınlar erkeklerin ilgisiz olduğunu düşünerek büyük bir yanılgı içerisinde bulunur. Erkekler aşık olduğu kişinin sürekli yanında olmasını, sürekli onunla zaman geçirmeyi ister. Gerekirse bu uğurda her şeyden vaz geçer. Sürekli sizinle ilgilenen, sizin her şeyinizi düşünen bir erkek varsa hayatınızda şanslı kadınlar arasındasınız. Çünkü bu erkek size gerçekten aşıktır.

 

Erkek aşık olunca sevdiğini mutlu etmek için ona ufak ta olsa sürprizler yapmaktan asla kaçınmaz. Özellikle hem size sürprizler yapıyor hem de tavır ve davranışları ile sizi olan ilgisini gösteriyorsa bu erkeğe dikkat edin hayatınızda her zaman karşınıza böylesi çıkmaz. Böyle erkekler karşısındakine deli gibi aşık olan erkeklerdir.

İlginizi Çekebilir: Kadınlara Göre Evlenilecek Erkek Özellikleri

Ortada dolaşan çok büyük bir şehir efsanesi var Erkekler Ağlamaz. Neden erkekler insan değil mi? Erkeklerde kalp yok mu? Erkekler duygusuz, düşüncesiz mi? Sağlam hem de hıçkıra hıçkıra ağlar ama bunu görebilen kadın çok azdır. Eğer sizin için ağlayan, gözleri nemlenen bir erkek varsa onu baş tacı yapın. Emin olun sizin için her şeyi göze almıştır. Böyle düşünen, duygulanan belki de ağlayan bir adama sahip olmak ne yazık ki her kadın için mümkün değil.

 

Aşkın matematiğinde, kimyasında, biyolojisinde artık nasıl adlandırırsanız adlandırın tartışma ve kavga vardır. Eğer her konuda kusursuz anlaşıyorsanız o aşkta o ilişkide mutlaka büyük problemler var ve çiftler birbirlerine karşı yapmacıktır. Tartışmalar aşkı kuvvetlendirir. Karşılıklı olarak atışmalar, tanışmaya, hoşlanılan veya hoşlanılmayan şeyleri ortaya döker. Eğer bir erkek sizinle tartışıyorsa korkmayın o kişi size aşıktır. Eğer ki aşık değilse ne yapıyorsanız yapın umursamayacaktır. Amacı başkadır. Peki aşık olan erkek nasıl davranır?

Aşık olan erkek kendini nasıl belli eder

1. Aşık Erkek sizi güzel hatta kusursuz görür

asik-erkek-1-min

Bir çok kişinin elinde, yüzünde, ayağında, gözünde mutlaka kendisinde istemediği güzelliğine gölge düşürebilecek bir takım sorunlar vardır. Fakat seven, aşık olan adam için sizde ne olursa olsun onun için fark etmez. Sizi gözü ile değil kalbi ile görür.

2. Aşık erkekler planlar yaparlar

asik-erkek-2-min

Erkeklerin çoğu kendi kafasına göre takılmaya alışkındır. Fakat sizin için planlar yapıyorsa veya var olan kendi planlarından vaz geçiyor hiç bir şeyi görmezden geliyorsa bu erkek şüphesiz aşık bir erkektir.

3-Aşık erkekler günü, hatta anı yaşamak

asik-erkek-3-min

İnsanın hayatını sıkan şeyler vardır. Günlük rutin yapması gerekenler, belirli dönemlerde mecburi yaptığı şeyler gibi. Mesela işe gitmek günlük rutini arasındadır. İşe gider gelirken veya iş yerinde fırsatı varken seninle ilgileniyorsa, dış dünyadan kendini soyutlamışsa bu adam aşık bir adamdır.

İlginizi Çekebilir: Evlenmeden Önce Bu 5 Soruyu Kendinize Sorun

4- Aşık erkekler senin mutluluğun için çabalar

asik-erkek-4-min

Seni mutlu gördükçe kendisi mutlu olan bir insandır. Eğer bir erkek seni mutlu edebilmek için çabalıyorsa, sizin için hiç yapmadığı şeyleri yapıyorsa bu adam aşık olan adamdır.

5- Aşık erkekler endişe eder

asik-erkek-5-min

Aşık olan erkek tartışma veya kavga esnasında yaşananları her ne kadar görmemezlikten gelmese de sonuçta ayrılığın yaşlanmaması için elinden geleni yapar. Erkek aşık olunca ayrılmaktan korkar.

6. Aşık erkekler her şeyi bir kenara iter

asik-erkek-6-min

Erkek aşık olur mu? Hem de dibine kadar hatta öyle bir aşık olur ki sizin için her şeyi elinin tersi ile iter. Erkek aşkı iliklerine kadar yaşar.

7. Aşık erkekler zayıflıktan korkmazlar

asik-erkek-7-min

Aşık olan erkeğin hareketleri içerisinde kendini gizlemek yoktur. Zayıf yönlerini göstermekten çekinmez. Yeri gelir ağlar, yeri gelir yanar.

En önemli nokta ise aşık erkekler sizi kaybetmekten korktuğunu size söylemekten korkmamasıdır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.