Biz Biliyoz

Burçların Üstün Yetenekleri ve Takıntıları Nelerdir?

  • 14 Kasım 2020
  • 103 kez görüntülendi.
Burçların Üstün Yetenekleri ve Takıntıları Nelerdir?

Hangi burç hangi özelliğiyle ön plana çıkıyor hiç merak ettiniz mi ? İşte burçların üstün özellikleri

Burçların Yeteneği ve Takıntıları Nelerdir?

Koç Burcu:

Bu burcu diğerlerinden ayıran şey sahip olduğu enerjidir. Oldukça canlı bir burç olan bu burç, girdiği her işte büyük enerjisiyle başarılı olmasını bilir.

Boğa:

Oldukça azimli olan bu burç üyeleri, bu özellikleri sayesinde girdikleri her işte başarıyı kısa süre içinde yakalayabilirler. Ayrıca diğer burçlara nazaran daha arkadaş canlısıdırlar.

İkizler:

Bu burç oldukça keskin bir zekaya sahiptir. Bu özelliğiyle her karşılaştığı sorunla başa çıkabilir.

Yengeç:

En sabırlı burçlar arasında olan yengeç burçları, bu özelliğiyle diğerlerinden ayrılır.

Aslan:

Aslan burcunun üstün yeteneği ise şüphesiz ki plan yapma yeteneğidir. Herşeyi kusursuz şekilde planlayan aslanlar, işlerinde başarıya bu şekilde ulaşır.

Başak:

Titizlik konusunda bu burcun eline su dökebilen yoktur. O herşeyi son derece düzenli ve detaylı bir şekilde yürütür.

Terazi:

Dengeli olmak bu burcun en belirgin özelliğidir. Hayatında her daim kibarlıktan ve dostluktan yanadır.

Akrep:

Sezgileri en güçlü burçlar arasında akrepler vardır. Bu burçlardan birşey saklamak neredeyse imkansızdır. Hisleri sayesinde her türlü hali anında anlayabilirler.

Yay:

Oldukça iyimser olan bu burç, hayatını büyük bir pozitiflik eşliğinde yönlendirir. Girişimcilik konusunda da çok başarılı olur.

Oğlak:

Oğlak burçları dürüstlük konusunda emsalsizdir. Dostlarının da kendileri gibi olmasını isterler.

Kova:

Empati özelliğiyle dikkat çeken Kova burçları, bu özellikleri sayesinde diğer burçları geride bırakmış durumdadır.

Balık:

Oldukça şefkatli olan bu burç üyeleri, başkalarına karşı son derece ilgilidirler.

Burçlar ve Takıntıları

Her burcun diğerlerinden daha ön plana çıkan bir takıntısı bulunuyor. Kendi burcunuzun takıntısının ne olduğunu merak ediyorsanız cevabı yazımızda:

Koç Burcu

Koç burçları sinirlendiğinde çok tehlikeli bir hal alabilir. Bu durumda çevresine sataşmadan kendini rahat hissetmeyecektir. Kapalı yerlerde durması ise koçlar için mümkün olmayan konular arasındadır. Bunun yanında hız tutkularıda oldukça belirgindir.

Boğa

Boğalar güvenlik açısından takıntılı olan kişilerdir. Genel olarak kendilerini güven içinde hissetmediklerinde rahatsız bir tutum çizebilirler. Süse püse karşıda aşırı bir takıntıları vardır .

İkizler

İkizlerin konuşurken kendini daha rahat hissedebilmesi için mutlaka ellerini kullanması gerekir. Başka türlü tam olarak konuşmaya kendini veremez. Bunun yanında cep telefonları en kıymetli eşyalarıdır. Eğer yanlarına telefon almadan dışarı çıkarlarsa kendilerini oldukça eksik hissedebilirler.

Yengeç

Yengeçlerde kaybetme takıntısı had safhadadır. Bu nedenle en eski eşyalarını bile saklama gereksinimi duyarlar. Gerekli gereksiz demeden her türlü eşyaya sahiptirler. Pazarlığa takıntılı olan bu burç üyeleri ancak bu şekilde alışverişlerini yapabilirler. Ama yinede para biriktirme konusunda pek başarılı değillerdir.

Aslan

Aslan burcunun güzelliğe aşırı bir takıntısı vardır. Genel olarak aynasız dışarı çıkmazlar. Her dakika kendilerini kontrol etme ihtiyacı hissederler. Bunun yanında markaya aşırı düşkünlükleri vardır. Üzerlerinde bulunan şeyler marka olmadığında bundan rahatsızlık duyarlar.

Başak

Başaklar son derece titiz kişilerdir. Temizlik konusunda da aşırı takıntılı olabilirler. Sürekli olarak ellerini yıkama ihtiyacı hisseden başaklar, asla parfümsüz bir şekilde dışarı çıkmazlar.

Terazi

Terazilerin alışverişe karşı bir takıntısı vardır. Her daim dolabını yenilemeyi ve yeni şeyler giymeyi severler. Eşyalarının marka olması onlar için önemli bir konudur. Genel olarak markası iyi olmayan şeylere pek yönelmek istemezler.

Akrep

Akrep burcunun takıntısı ise tamamen cinselliğe karşıdır. Aynı zamanda kişisel bakımına da çok fazla önem verir. Buna yönelik her daim dikkatli davranmaya çalışır.

Yay

Yaylar şans oyunlarına karşı takıntılı bir haldedir. Her daim bu alanda şansını denemek isteyen Yayların bu şekilde maddi açıdan zarar gördüğü aşikardır.. Bunun yanında küçük ve kapalı alanlar yaylar için pek uygun değildir.

Oğlak

Oğlaklar kendi eşyalarına takıntılı bir haldedir. Genel olarak kendi eşyalarından başkasını kullanamazlar. Bu durum parfümden kol saatine kadar bu şekilde geçerlidir. Bunu yanında not tutma gibi bir takıntılarının olduğunu belirtmek gerekir. En küçük işler için bile not almaktan vazgeçmezler.

Kova

Temizlik takıntısı olan Kovalar mümkün olduğu kadar yaşam alanlarının temiz olmasına özen gösterir. Ayrıca takılara karşıda çok ilgilidirler. Her daim çok geniş bir takı çeşidine sahiptirler.

Balık

Balık oldukça enerjik bir yapıya sahiptir. Takıntılarına gelince hayaller olduğunu söyleyebiliriz. Hayal gücü çok yüksek olan Balıklar bir türlü tükenmeyen hayallere sahiptir. Her daim kendilerini yeni bir hayalin içinde bulabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ