Biz Biliyoz

Farmasiye Nasıl Üye Olunur. Farmasiye Kayıt

  • 15 Şubat 2019
  • 114 kez görüntülendi.
Farmasiye Nasıl Üye Olunur. Farmasiye Kayıt

Farmasi üyesi olmak için gerekli pratik yöntemleri sizlere anlatmadan önce Farmasi’nin ne olduğunu sizlere kısaca anlatayım. Farmasi nedir? Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasi % 100 Türk sermayesi ile kurulmuş içerisinde özellikle sağlık, kozmetik ve temizlik ürünleri bulunan, insan sağlığını gözeterek üretim yapan, yapmış olduğu üretimler için helal sertifikası bulunan sayılı kuruluşlardan biridir.

Farmasi yapmış olduğu üretimleri doğrudan satış sistemi ile pazarlayan kendi üyelerine kazanç kapısı oluşturan ve bu işi ciddi şekilde yürüten en güvenilir firmalar içerisindedir. Farmasi kullanan ve üyelerine sürekli kazanç sağlar ve bu kazançlar sadece maddi kazançlar değil aynı zamanda kullandıkları ürünlerden dolayı sağlık kazandırırlar.

Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Farmasiye üye olmak çok kolaydır üye olmak için birkaç farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi hızlı şekilde kendi bilgilerinizi kendiniz girerek sisteme kayıt olmanızdan geçer. Farmasiye direk üye olabilirsiniz.

Farmasiye diğer bir kayıt yöntemi ise Müşteri temsilcisini aramak veya mesaj göndermektir. Müşteri temsilcisi bir kaç dakika içerisinde kaydınızı gerçekleştirip size sistem hakkında detaylı bilgi verecektir.

Farmasi Temsilcisi Telefon: 0532 313 79 97

Farmasiye kayıt olarak neler kazanırsınız hep beraber inceleyelim
Farmasiye üye olmak direk kazanmak anlamına gelmektedir. Farmasi yeni üyelerine, üye olan herkese 1 defaya mahsus olmak üzere çok uygun bir paket sunmaktadır. Farmasi başlangıç paketi olarak geçen paketin içerisindeki ürünlerin toplam bedeli 260 TL dir. Fakat Farmasi bu ürünleri yeni üyelerine sadece 59,99 TL ye sunmaktadır.

Farmasi başlangıç paketinde neler var?

1- Çok amaçlı temizleyici 500 ML 15.99 TL

temizleyici-min

2- BB Krem 50 ML 24.99 TL

bb-krem-min

3- sabun 100 Gr 11.99 TL

sabun-min
4- Biberli jel kremi 125 ML 19.99 TL

biberli-maske-min
5- Diş Macunu 112 Gr 12.99 TL

diş-macunu-min
6- Ruj 24.99 TL

ruj-min
7- Şampuan 225ML 14.99 TL

şampoan-min
8- Siyah maske 20 ML 10.99 TL

siyah-min
9- Katalog, girişimci klavuzu
10- Tanıtım için tester ürünler

Ürünlerin toplam değeri 260 TL’dir. Tek tek almaya kalktığınızda indirimli fiyatı 137 TL’dir. Fakat Farmasi ekibine katılanlar 1 defaya mahsus bu peketi sadece 59,99 TL’ye sahip olmaktadır.

Farmasi üyelerine hangi imkanları sağlar?

1- Ürünleri indirimli alma hakkı.
2- Ürün satarak ek gelir
3- ürün satarak kazanç kaynağı

Farmasi Ürünleri İndirimli Alma

Farmasi ürünlerini indirimli alabilir anlık kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Farmasi üyelerine özel indirimleri kişisel ekranınızda paylaşarak ihtiyaçlarınınızı çok daha ucuza temin edebilirsiniz.

Farmasi ile Ek Gelir

Farmasi ürünlerini hangi meslek grubunda olursanız olun çevrenizdeki kişilere tanıtarak kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Farmasi İş İmkanı

Farmasi ürünlerini satıp ve Farmasi üye oluşumunu sağlayarak kendinize iş imkanı yaratıp çok ciddi gelirler sağlayabilirsiniz.

Farmasi size ne kazandırır?

Farmasi kazanç tablosunu dikkatlice inceleyin buradaki rakamları çok kısa sürede kazanmanız mümkün tek yapmanız gereken bu işi sadece ciddiye almak. Unutmayın ki Farmasi Türkiye’nin gerçek ve en çok kazandıran doğrudan satış sistemi.

Farmasi üyeleri aynı zamanda anlık satış kampanyalarından da yararlanabilirler. Belirli ürünlerin satışında indirim veya daha fazla puan birikimi sağlarlar. Farmasi ürünü satın almak için yine yukarıda bulunan telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ersan dedi ki:

    Süper aydınlatıcı

BİR YORUM YAZ