Biz Biliyoz

Her Kadının Telefonunda Olması Gereken Mükemmel Uygulamalar

  • 10 Eylül 2019
  • 128 kez görüntülendi.
Her Kadının Telefonunda Olması Gereken Mükemmel Uygulamalar

Hayatının her anlamını düzenlemeyi kendine yaşam tarzı olarak kabul eden her kadının telefonunda olması gereken uygulamalar. Bu uygulamalar sadece hayatınızı değil sağlığınızı ve formunuzu da düzenliyor.

Kadınların  Telefonlarında Olması Gereken Uygulamalar

Sizlerin de kullandığı hayatınızı kolaylaştıran programları alt tarafta bulunan yorum bölümünden tüm okurlarla paylaşmanızı rica ederiz. Bu sayede herkesin hayatı daha kolay olacak.

1. Pepapp

Her kadının telefonunda olması gereken uygulama Pepapp

Her kadının telefonunda olması gereken uygulama Pepapp

Pepapp adlı uygulama bilinen bir dijital asistan. Bu uygulama sayesinde kadınlar fiziksel ve sosyal olarak hayatını yönlendirebiliyor. En büyük görevi regl ve yumurtlama dönemini senin için takip olan Pepapp hayatını özel günlerine göre düzenlemene yardım ediyor.

Buna ilaveten burç yorumları ve size özel öneriler sunan Pepapp her kadının telefonunda olması gereken uygulamalar içerisinde özel bir yer alıyor.

 

2.VSCO

Fotoğraf çekmeyi seviyor musunuz? işte bu kusursuz uygulama sayesinde kendinizi çok daha iyi ifade edebilme şansınız var. Çektiğiniz mükemmel fotoğraflar sayesinde tüm sosyal hesaplarınızı renklendirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde en muhteşem selfieleri siz yakalayacaksınız.

 

3. Daily Workouts

Sağlıklı bir vücuda sahip olup formunu korumak isteyen kadınlar için en güzel uygulamalar arasında ver alan günlük egzersizler adlı program her kadının telefonu içerisinde olması gereken programlar listesinde yer alıyor. Uygulama size farklı sürelerde egzersiz seçenekleri sunarak video görüntülü uzmanlar tarafından yönetiliyor. Uygulama sayesinde genel ve bölgesel çalışmalar sağlayabiliyorsunuz.

 

4. Expense

Bütçe yönetimi konusunda sorun yaşayan kadınların vazgeçilmez programı olmaya aday olan bütçe yönetim programı ay başı ve ay sonu arasında denge kurmanıza yardımcı oluyor. Öncelikli ödemeleri ve aşırı harcama yapma konusunda sizi uyarıp engelleyen bu programı herkesin mutlaka denemesi gerekiyor.

 

5. En uygun uçak bileti

Sürekli seyahat eden kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan en uygun uçak bileti uygulaması Enuygun.com adlı uçak bileti sitesinin bir ürünüdür. Bir çok seçenegi bir arada gösteren uygulama her bütçeye uygun uçuşları sergileyip online rezervasyon yapmanıza imkan sağlıyor.

 

6. Mypill

Doğum kontrol hapı kullananlar için geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulama sayesinde hap kullanmayı unutmak tarif oluyor. Size uyarılarda bulunan Mypill adet döngünüzü takip ederek size yardımcı olmak için sürekli çalışıyor.

 

kadınların en çok kullandığı uygulamalardan mypill

7. Think Dirty

Tarama yaparak almayı düşündüğünüz kozmetik ürünler ile ilgili size bilgi veriyor. İçeriğindeki zararlı maddeleri size göstererek en sağlıklı ürünleri bulmanız konusunda size destek veriyor.

 

8. AQUALERT

Su içmeyi unutmak büyük sorun. Sizde su içmeyi unutuyorsanız bu uygulama tam size göre. Günlük su içmeniz gereken miktarı size hatırlatarak vücudunuzun su dengesini takip ediyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aysun dedi ki:

    Mypill uygulamasını çok beğendim harika çok işime yarayacak teşekkür ederim.

    1. Biliyoz.com dedi ki:

      Biz teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ