Take a fresh look at your lifestyle.

Hiç Bir Zaman Erkeklere Söylenmemesi Gereken Sözler

0 193

Karşınızdaki erkek ister arkadaşınız ister sevgiliniz olsun hiç fark etmez. Ne yaparsanız yapın bu sözleri asla erkeklere söylemeyin. İşte erkeklere söylenmemesi gereken sözler, erkeklere söylenmemesi gerekenler.

Halk arasında her zaman söylenen bir söz vardır “Kavgada bile söylenmez” işte tam da bu cinsten bazı şeyler erkeklere hiç bir zaman, hiç bir koşulda söylenmez. Söylenmemesi gerekir. Çünkü erkeklerin çoğu özellikle bazı konularda çok hassastır. Peki nedir erkeklere söylenmemesi gerekenler?

Siz her ne yaparsanız yapın, ona söylediğiniz bu sözleri hiç bir şekilde unutmayacak, içerisinde büyütecek ve zamanı geldiğinde mutlaka kusacaktır. O yüzden bu sözlere mutlaka dikkat edin siz siz olun hiç bir şekilde bu kelimeleri bir erkeğe kullanmayın. Yoksa sonu çok acılı olabilir. İşte erkeklerin gururunu kıran sözler

Erkeklere Asla Söylememeniz Gereken Sözler

erkeklere söylenmemesi gerekenler
erkeklere söylenmemesi gerekenler

Erkeklere söylenmemesi gerekenler aslında o kadar fazladır ki ama siz bizim ele aldıklarımıza mutlaka dikkat edin ve bu maddeleri erkeklere söylenmemesi gereken sözler olarak beyninize kazıyın.

Sen adam değilsin

Erkeklere söylenmemesi gereken sözler listesinde ilk sırada ele aldığımız sözler zinciri.

  • Sen adam değilsin,
  • Sen erkek misin?
  • Sen erkek olsan,
  • Karı gibisin,
  • Adam mısın?
  • Sözde erkek olacaksın,
  • Nasıl erkeksin sen?

Bunlar ve bunlara benzer sözler dizisi bir erkeği derinden etkileyecek olan sözlerdir. Kesinlikle bir erkeğe söylenmemesi gereken sözler arasındadır. Karşınızdaki erkek büyük ihtimalle bu sözlerin altında kalmayacaktır. Bu tür sözler gurur meselesi haline döner sonunda sizin de kalbiniz büyük olasılıkla kırılır.

Göbeğin çok tatlı yastık gibi.

Her ne kadar belli etmeseler de erkekler de fazla kilolarından şikayetçilerdir ve kilolarından rahatsız olurlar. Kadınlar nasıl kilo ile ilgili yapılan şakaları kaldıramazlarsa erkeklerde pek kaldıramazlar. Hayal edin sevgiliniz sizin selülitleriniz için aman ne tatlıymış dedi. Tepkiniz ne olurdu? Durum erkekler içinde aynıdır.

Göbekleri veya kiloları ile ilgili yapılacak şakalar için bir kere daha düşünseniz iyi olur. Siz nasıl kırılabiliyorsanız onlarda kırılacaklardır. Herkes kendi kilosu ile ilgili işi şakaya vurabilir ama bir başkasının yapması biraz sakıncalıdır.

Erkeklerin gururuna dokunacak sözler senden çok var

Çok yanlış yoldasınız. Ben senin gibileri çok gördüm dediğiniz zaman iş geçmişe döner ve geçmiş ile ilgili söylenecek veya geçmişi hatırlatacak bazı şeyler onur kırıcı olabilir. Her erkek sevgilisinin ilk erkeği olmak ister. İlk sevgiliniz olmadığını bilseler bile bu tarz kelimeler onların onurunu kırar .

Senin paran buna yetmez

erkeklerin gururuna dokunacak sözler
erkeklerin gururuna dokunacak sözler

Bir erkeğin hiç hoşlanmayacağı şeylerden biride maddi durumu, yaptığı iş ve işyerindeki pozisyonudur. Bu konular ile ilgili dalga geçmek, küçümsemek yapacağınız en son hatalardan biri olmalıdır. Kazara bu konuda bir şaka yapmanız veya sorgulamanız hiç bir zaman affedilmemenize sebep olabilir. Erkeklerin kompleks haline getirdiği en önemli konuların ikincisi budur. Birinciyi tahmin edebildiniz mi? Eleştirmek kolaydır teşvik ise zor kolayı seçmeyin.

Sinirlenince çok şeker oluyorsun.

Kişisine göre bu durum değişebilir eğer fazla maço bir tarzı varsa sevgiliniz yada eşinizin tatlı, tatlış, şeker, bebek, sempatik hakaret anlamına gelebilir. Size göre iltifat etmiş olabilirsiniz. Bize göre de etmeyin çünkü bu duruma erkeklerin yarısı sinirlenecektir. Genelde kadınlara kullanılabilen kelimeler onların erkekliklerine hakaret gibi gelebilir. Bırakın onları kesmeyin esip gürlesinler fazla enerjilerini atsınlar illa şirinlik yapacaksanız sinirlenince çok seksi oluyorsun diyerek uçuşa geçmesini sağlayın.

Ambulans lazım mı?

Erkeklerin gururunu kıran sözler söylemek gerçekten büyük bir hatadır. Erkeklerin çoğunun koca bir bebekten farkı yoktur. Sorarsanız hepsinin acı eşiği fazlasıyla yüksektir ama. Ufacık bir gripte yatak döşek yatarlar. Bazıları hala ana kuzusu gibi olabilirler. Sakın onların bu minicik griplerini küçümsemeyin. Yazık etmeyin kendinize.

Yine mi maçta yenildiniz.

erkeklere söylenmemesi gerekenler
erkeklere söylenmemesi gerekenler

Bakın siz siz olun asla zaten yenilmiş canı sıkışmış bir erkeğin üzerine gitmeyin. Maçta atılamayan golleri sizin üzerinizde deneyebilir. Hele ki fanatik biriyse evde cam çerçeve kalmayabilir. Elindeki cips paketi yanlışlıkla ortaya saçılabilir. Çerezler yere dökülebilir. Temizlemesi de size biraz zahmetli olabilir. Ne gerek var erkekle tuttuğu takım arasına girmeye, altı üstü 90 dakika alın elinize yün şiş kaşkol örün inanın daha hayırlı olacaktır.

Babana benziyorsun

Erkeklerin çoğu babasını gözlemler ve eleştirmeye başlar, ben onun gibi yapmayacağım, onun gibi olmayacağım. Ben babamdan daha başarılıyım, ben babamdan daha iyiyim diye büyümüş babasını kendisine rakip görmüş bir kişilik olabilir yanınızdaki.

Yıllarca babasından kendini üstün görmüş bir erkek ile babasını kıyaslamak yapacağınız en son şeylerden biri olmalıdır. Kendinize eziyet etmek istiyorsanız daha basit yollar deneyin.

Neden Olmadı

Yapabileceğiniz en büyük 3. hata bu yoksa hala birinciyi tahmin edemediniz mi? Her zaman her erkek cinsel birleşme esnasında başarılı olamaya bilir, erkekler kurulmuş saat değildir. Kimi zaman çok yorgun, kimi zaman kafaları dolu, kimi zamanda belli etmeseler bile psikolojik sorunları olabilir ve o işe odaklanamazlar. İstedikleri başarıyı o anda elde edemeyebilir ve bunu fazlası ile kafalarına takarlar.

Asla bu durumda neden olmadı gibi kelimelerle üzerlerine gitmeyin. Bu bunalıma girme hatta psikolojilerinin iyice bozulmasına sebep olabilir. Aklımıza gelmişken boş ver hayatım üzülme böyle şeyler olabiliyormuş biliyoz.com da okudum gibi bir şey söyleyerek bizim üzerimize de salmayın.

Asla o kanada girmeyin

İşte geldik erkeklerin gururuna dokunacak sözler listesinin belki de en önemlisine. Erkeklik organları. Bu konuda şaka yapmanız demek ilişkinizin veya evliliğinizin bitmesine sebeptir. Daha çocukluk çağlarında başlarlar incelemeye zaman içerisinde de kıyaslama. Erkeklerin en hassas olduğu konudur. Siz ne yaparsanız yapın sakın erkeklerin erkeklik organı ile ilgini bir küçümsemeye girmeyin inanın bu hayatınızın hatası olacaktır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.