Biz Biliyoz

Kadınlar Neleri Sevmez. Kadınların Sevmediği 9 Davranış Şekli

Kadınlar Neleri Sevmez. Kadınların Sevmediği 9 Davranış Şekli

Kadınlarla yakınlaşmak için kullanılan yöntemlerin bazıları geri tepmektedir. Kadınlar erkeklerin hangi davranışlarını sevmiyor? Kadınların sevmediği tavırlar.

Kadınları tavlamak için çeşitli davranışlarda bulunan erkekler farkında olmadan bazen kadınların antipatisini kazanıyorlar. Peki kadınlar erkeklerin hangi davranışlarını sevmiyor? İşte kadınların sevmediği erkek davranışları.

 

Gerek kadınlar gerek erkekler doğru bir seçim yapmak için çoğu zaman enine boyuna her şeyi düşünürler. Peki siz karşınızdaki kadının doğru seçimi misiniz? Bunu bazı yöntemler doğrultusunda anlayabilirsiniz. Bu makalemizde sizlere kadınların sevmediği 9 erkek davranış şeklini paylaşacağız. Eğer siz bu davranışları yapıyorsanız muhtemelen yanlış yoldasınız.

 

Gerek kadınlar, gerek erkekler gerekse tüm insanlar birbirinden farklı karakter ve yapıya sahiptir. Bazı tavır ve davranışlar karınların hoşlarına gitmese de bunu ilk zamanlar fark edemeyebilirler veya bazı davranışlar sonradan kendilerini gösterir. Kadınların doğru seçimi olup olmadığınızı bu maddelere dikkat ederek anlayabilirsiniz. İşte kadınları erkeklerden uzaklaştıran bazı davranışlar.

Kadınların en Sevmediği Davranışlar Nelerdir?

1. Ezik davranışları olan erkekler

 

ezik erkek

ezik erkek

 

Hemen hemen bütün kadınlar kendilerini koruyan başkalarına karşı savunan erkeklere karşı daha bir ilgilidir. Aynı şekilde tuttuğunu koparabilen başarılı erkekler kadınların daha çok dikkatini çeker.

Kendini her konuda oluruna bırakmış, hayattan bir beklentisi olmayan veya hedefleri doğrultusunda hareket etmeyen tipler genelde ezik olarak adlandırılır. Kadınlar bu ezik modelleri pek sevmezler. Ancak dominant yapıya sahip olan her şeyi elinde tutmaya ve yönetip yönlendirmeye çalışan kadınlar için bı madde doğru olmayabilir.

2. Çok konuşan, dedikodu yapan erkek

 

çok konuşan erkek

çok konuşan erkek

Toplum arasında genelde kadınların dedikodu yaptığı bilinmektedir fakat erkeklerde bu konuda kadınlardan pek aşağı kalmamaktadır. Dedikodu değil kadınlar kimse tarafından pek sevilmez ama sevilmese de malesef yapılır. Kadınlar sır tutamayan, dedikodu yapan ve gereksiz bir şekilde çok konuşan erkekleri pek sevmezler.

3. Yeniliklere kapalı sıkıcı erkekler

 

sıkıcı erkek

sıkıcı erkek

Kim ister ki sürekli monoton bir hayatı yaşamayı. Kadınlarda hayatını sıkıcı olan bir erkekle asla birleştirmek istemezler. Herkes yenilik, değişiklik ve heyecan arar bu nedenle yeniliklere açık olmak gerekir.

4. Eleştiren, sürekli söylenen erkek

 

dedikoducu erkek

dedikoducu erkek

Kadınlar neleri sevmez diye düşünen erkekler. Kulağınıza küpe olsun kadınlar sürekli eleştirilmeyi pek sevmezler. Sürekli her şeye söylenen erkeklerden ise resmen nefret ederler. Siz siz olun sürekli eleştirmeyi bir kenara bırakın orta sertlikte ve ciddiyette davranın.

5. Cebinde akrep olan erkekler

 

cimri erkek

cimri erkek

Hayat zor, yaşam zor. Bir çok kişi maddi sıkıntı içerisinde bunu biliyoruz ama kadınların sevmediği erkek tipleri içerisinde cimri, cebinde akrep olan erkekler de bulunmaktadır. Biz size har vurup harman savurun demiyoruz ancak küçük hesaplar peşinde koşar sürekli para muhabbeti yaparsanız muhtemelen yakınınızda olan kişiyi kaçıracaksınız.

6. Çok bilmiş ukala erkekler

 

ukala erkek

ukala erkek

Bunu bende sevmem. Kadınların sevmediği davranışlar arasında bulunan ukala erkek modeli tavrını takınan erkeklerin büyük bir çoğunluğu el elde baş başta şekilde yalnız takılacağından şüpheniz olmasın. Bilmek le bildiğini zannetmek arasında büyük bir uçurum vardır. Siz bence bu her şeyi biliyorum tavrından vazgeçin ve mütevazi bir tavır sergileyin.

7. Kendine bakmayan bakımsız erkek

 

Kadınlar neleri sevmez listesinin belki de en önemli maddelerinden biri olan bakım ve temizlik üzerine ele aldığımız bu maddedir. Sürekli aynı kıyafet içerisinde dolaşan, ter kokan, saçma sapan pantolonlar giyen, ağız ve diz temizliğine dikkat etmeyen, ve ayakkabı seçimine özen göstermeyen erkekler kadınlar tarafından sınıfta kalacaktır.

8. Kavgacı erkekler

 

kavgacı erkek

kavgacı erkek

Beyler kim ister ki yanında sürekli birilerine dalaşan veya en ufak sorunda yanındaki ile huzursuzluğa sebep olan kişiyi. Değil kadınlar bu tavırlardan en yakın arkadaşlarınız bile rahatsız olur. Şöyle düşünün siz beraber olduğunuz veya evli olduğunuz kadının çevrenizdeki kişilerle sürekli tartışmasını ve sürekli gergin olmasını çekebilir misiniz?

9. Davranış şekilleri

 

alay eden erkek

alay eden erkek

Yanınızdaki kişinin sosyal, kültürel ve fiziki durumlarını alay konusu haline getiren erkekler en kısa zamanda yalnız kalacaktır. Bazı konular şakaya espiriye kapalıdır. Bu yüzden bazı tavır ve davranışlara çok fazla özen gösterilmesi gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ