Biz Biliyoz

Balık Etli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

  • 05 Ekim 2018
  • 116 kez görüntülendi.
Balık Etli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Balık etli kadınların nasıl giyinmesine dair kısa ama etkili önerileri biliyoz.com kadın ekibi sizler için araştırdı.

Balık etli kadınların nasıl giyinmesi gerektiğine dair tavsiyeler.

Güzel giyinmek ve güzel görünmek tüm kadınların ortak hedefidir. Her kadın güzel görünmek güzel giyinmek ister. Güzel görünmek, vücut yapınız ne olursa olsun kendinizi tanımak kendinize uygun doğru kesimleri ve doğru kombinler seçmekten geçer. İşte balık etli kadınlar için giyim önerileri.

Nasıl Giyinmem Gerekiyor
Giyerken uyguladığımız stratejiler çok önemlidir. Dik ve yüksek omuz hattı oluşturmanız yapıdan dolayı kısa olan gövdeyi daha yüksek göstererek kiloyu gizleyecektir. Alt tarafta ise selüllitleri gizlemek alt üst dengesini tam olarak sağlayacaktır.

 

Balık Etli Kadınlar İçin Elbise Modelleri Nasıl Olmalıdır.

Göğüs üzerinde başlayan büzgülerle bezenmiş hacim katarak kalça bölgesine kadar inen robalı elbiseler orantının daha düzgün olmasına olanak sağlayacaktır. Elbise seçiminde dökümlü, orta kalınlıkta, sırtı açık, mat ve jarse kumaştan olması sizin daha zarif gözükmenize fırsat verecektir. Renk tercihi ise koyu renler veya koyu fon üzerine zarif ve fazla karmaşık olmayan desenleri tercih etmelisiniz.

 

Hangi Etekler Balık Etlilere Uygundur

Bacak boyunuzun uzun gözükmesi var olandan daha ince görünmenize fırsat verecektir. Bacak boyunuzun uzun gözükmesi için etekleriniz diz veya diz üstünde olmalıdır. Etek seçiminde ise kemersiz sert kumaş ve diz hizası etekleri seçmelisiniz.

 

Balık Etli Kadınlar Nasıl Pantolon Seçmeli?

Alt bölgenizi gizleyen ve sizi zayıf gösterecek koyu renkli jean pantolonları tercih etmelisiniz.Pantolonlarınızın bel bölgesinin yüksek olmasına önem verin. Vücut ve kalça dengesinin sağlanması için düz paça pantolonlar tercihiniz içinde olmalıdır. Koyu renk ise selulütlerin gizlenmesi ise sizi daha zayıf gösterecektir. Pantolonların arka ceplerinin ise küçük veya büyük değil normal kesimde olmuş olması basenleri gizlemeye olanak sağlar.

 

Balık Etli Kadınlar Nasıl Takılar Seçmeli?

Balık etli kadınların yürük bir bölümünde boyun kısa olduğundan dolayı seçeceğiniz küpeler ise fazla uzun olmamalıdır bu boyun kısalığını daha çok ortaya çıkaracaktır. Aynı şekilde kolyelerin ise orta uzunlukta olması boyun böylenizi daha uzun gösterir.

 

Balık Etli Kadınlar Nasıl Ayakkabı Seçmeli?

Bacak boyunuzu olduğundan uzun göstererek basenlerinizin ince kalçalarınızın da çıkık olmasını sağlayarak yanlara doğru geniş olan görüntüyü engelleyebilirsiniz bunun için ise stiletto tercihiniz olmalıdır. Ayak dekoltesi olan ayakkabılar bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ