Biz Biliyoz

Diyetisyen Diğdem Akça’dan Tavsiyeler

  • 17 Ağustos 2018
  • 82 kez görüntülendi.
Diyetisyen Diğdem Akça’dan Tavsiyeler

Diyetisyen Diğdem Akça biliyoz.com takipçileri için düzenli ve sağlıklı beslenmenin öneminden bahsetti. Kilo vermek için inanmanın önemini anlatan Akça Sağlıklı yaşamak için sağlıklı beslenmenin önemli olduğunu vurguladı.

Diyetisyen Diğdem Akça biliyoz.com takipçilerine sağlıklı beslenmek üzerine neler yapılabileceğini anlattı. Diyetisyen Diğdem Akça “Sağlıklı ve en önemlisi dengeli beslenme düzenini oturtarak her şeyden yiyebileceğinizi biliyor musunuz? “

Her Şeyden yiyebileceğinizi biliyor musunuz?
Eminim siz de hayatınızın bir döneminde mutlaka diyet yapmışsınızdır. Aklınızda kalan en önemli şey eminim ki kilo vermenin zor olmasıdır. Ancak zor olmadığına inanarak, her şeyden önce sağlıklı beslenmek için yasakları aklınızdan silip tekrar adım atarak diyete başlayabilirsiniz. Sağlıklı ve en önemlisi dengeli beslenme düzenini oturtarak her şeyden yiyebileceğinizi biliyor musunuz?

Tatlıları Şeker Yerine Meyve İle Tatlandırın.
Temelde sağlıksız olarak düşündüğünüz her yemeğin sağlıklı versiyonunu yapabilirsiniz. Bunun için biraz çabalamanız gerek. Tüm tariflerinde beyaz un yerine tam buğday unu kullanarak sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. Şeker miktarlarını azaltın ve tatlıları şeker yerine meyve ile tatlandırın.

Sağlık İçin Mutlaka Spor Yapın.
Benim kilo problemim yok diye düşünmeyin acaba iç organlarınız ne kadar sağlıklı? Bunun için bedeninize iyi bakın iyi beslenin ve mutlaka spor yapın.

Uzman Diyetisyen Diğdem Akça ile ilgili tüm bilgilere aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ