Biz Biliyoz

“Kadınlar İçin” En Kötü 11 Hediye Nedir?

“Kadınlar İçin” En Kötü 11 Hediye Nedir?

Kadınlara alınacak en kötü hediye fikirleri nelerdir? Kadınlar için kötü hediyeleri öğrenin ki sakın almayasınız.

“Ah teşekkür ederim hayatım, çok beğendim…” “Gerçekten mi, bak bulana kadar çok zaman harcadım.” “Aaa tabi ki harika…” Beyler bu diyaloğu kaç kere yaşadınız? Peki kaç tanesi gerçekti? Bilmek imkansız…

Gelin bu sene için sevgilinize gerçekten iyi bir hediye alın. Bunun için de şu klişeleşmiş olan 11 hediyeyi elimine edin. Başlıyoruz…

 

11. Parfüm

Annene parfüm, ilkokul öğretmenine parfüm, sevgiline parfüm! Bu ne beee, daha klasik, daha klişe, daha üzerinde düşünülmemiş bi hediye daha olamaz bence.

 

10. İç çamaşırı

Ah sevgilim. Bana iç çamaşırı almışsın da sanki kendin için almışsın. Ben napcam bunu? Bu gece senin için giycem, sonra da iç çamaşırı çekmecemin en alt kısmında kalmaya mahkum olacak.

 

9. Kıyafet

Hayatım hiç mi gözlemlemedin beni bugüne kadar. Ben hep alışverişe kız arkadaşlarımla çıkarım. Neden sence? Çünkü kendime bile tam olarak güvenmem kıyafet seçiminde. Sen bunu bile bile git, bana kıyafet al. Ama eminim sen de şu an şöyle düşünüyorsun “Sevgilim senin için ne alacağım diye oturup düşünmedim, daldım bir mağazaya, sordum kıza; 25 yaşlarında bir bayan sizin kilonuzda ne alayım diye, sonra da kız bana bunu verdi.”

 

8. Oyuncak ayı

Bak bir de oyuncak ayıyı verirken sevimli bir surat takınıyorsun hayatım. Oyuncak ayıyı konuşturuyorsun karşımda. Ne kadar sevimsiz Allahım. Artık beğendim rolü bile yapamayacağım sanırım. Ben napcam o ayıyı biliyor musun? Bir iki gün odamda duracak. Sonra da yüklüğe atıcam. Ne de olsa sen unutursun. Sonra da kuzenime falan veririm.

 

7. Kalp yastık

Ah aşkım, moron aşkım. Bienal’e gitmiştik hatırlarsan bir kaç sene önce. Orda bu yastıkların “I hate you” versiyonu vardı. Keşke ondan alsaydın en azından komik olurdu.

 

6. Çerçevede foto

Asmak istemiyorum bu fotoğrafı. Ay bir de gitmiş benim kötü çıktığım, kendisinin iyi çıktığı fotoğrafı çerçeveletmiş. Onu bile düşünmemiş odun.

 

5. Çikolata

Kalp şekilli almış bir de yine. Sen hiç aklını çalıştırma tatlım. Böyle birileri, az düşünen erkekler için romantik hediyeler hazırlasın sen de git onları al. Apti.

 

4. Küçük ev eşyaları (mutfak robotu, kettle, ütü vs…)

Al eşyalarını, ver eşyalarımı hoşçakal sevgilim…. Hayatımda aldığım en boktan hediyelerden biri.

 

3. Yemek

Sürprizin bu muydu? masalarda sıralı sıralı dizilmiş, birbirini sevmeye çalışan çiftler arasında deniz bile görmeyen bir masada yemek. çok trendmiş falan umrumda değil hayatım. Bize ait bir şeyler olsaydı keşke…

 

2. Çiçek

Sürprizin bu muydu? masalarda sıralı sıralı dizilmiş, birbirini sevmeye çalışan çiftler arasında deniz bile görmeyen bir masada yemek. çok trendmiş falan umrumda değil hayatım. Bize ait bir şeyler olsaydı keşke…

 

1. Hiçbir şey

Sen de sevgililer gününe inanmıyorum akımına mı kapıldın sevgilim? Yoksa bunu sadece hediye almaktan yırtmak için mi yaptın? Ben istemesem de bana hediye almalısın. Kural bu. Ben sana zahmet etme, boşver derken, aslında hep tam tersini söylemek isterim. Hala anlayamadın mı beni? Bu saatten sonra da bir anlamı yok.

 

İyi de ne alalım o zaman? Bakın beyler, hediyeniz ne olursa olsun konseptli olsun. Bir kutu çikolata almak çok bayık bir hediye iken, o kutudaki çikolataların hepsini ısırıp “hiçbiri senden tatlı değildi” diye bir kart iliştirebilirsiniz.

 

Sevgiliniz resim yapmayı mı seviyor? Ona boya seti alıp, bir köşesini kendiniz boyayıp, geri kalanını ona bırakabilirsiniz.

 

Yani ne yaparsanız yapın, hediyeye biraz kişisellik, biraz sizden bir şeyler katın. Ortak kullandığınız dilden dokunuşlar içersin ya da en sevdiğiniz filmden…

Yoksa hediyeyi gerçekten satın almış olursunuz. Oysa ki hediye ile ilgili düşünmüş, kafa yormuş ve tasarlanmış olduğunuzu belirtmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ