Take a fresh look at your lifestyle.

Kan Grubuna Göre Cinsel Hayatlar

0 5

Kan grubunun cinsel hayat üzerinde etkisi olduğunu biliyor muydunuz? İşte kan gruplarının genel olarak cinsel hayat üzerindeki etkileri.

İnsanlarda cinsel hayatı etkileyen bir çok faktör olduğu gibi kan gruplarının da cinsel hayat üzerinde etkisi olduğu yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.

Uzmanlara göre kan gruplarının cinsel hayatları.

A Grubu Kadınlarının Cinsel Hayatı Nasıldır?
A grubu kadınları harcamayı çok sever. İç çamaşırlarına düşkünlükleri ile bilinir. Standartlıktan çabuk sıkılarak değişik fanteziler üzerinde yoğunlaşırlar.

A Grubu Erkeklerinin Cinsel Hayatı Nasıldır?
Genel olarak A grubu erkeklerinin cinsel yaşantısı daha fazla üreme amaçlıdır. Standartları severler. Cinsel hayat A grubu erkekleri için bir görev olarak görülmektedir. Belki de en az aldatan erkekler arasında A grubu erkekleri vardır.

 

B Grubu Kadınlarının Cinsel Hayatı Nasıldır?
B grubu kadınlarının para konusunda orta yolları pek yoktur ya eli açık yada cimridir. Cinsellik onlar için bir yaşam standartıdır. Cinsellikte hayırları yoktur. Zaman mekan sınırları bulunmaz.

 

B Grubu Erkeklerinin Cinsel Hayatı Nasıldır?
Özgürlüklerine düşkündürler. Kısıtlanmayı sevmezler ve karşı cinse karşı saygılıdırlar. İstedikleri kadın türü eğlenceli, keyifli neşe dolu kadın türleridir. Cinsellik esnasında da saygınlıklarını korurlar.

AB Grubu Kadınlarının Cinsel Hayatı Nasıldır?
Hızlı ve pratiktirler. İş koliktirler iş hayatı veya yapacakları işler cinsellikten önce gelir. Cinsellik üzerinde fazla yoğun değildirler. Çalışmak ve kazanç onlar için önemlidir.

AB Grubu Erkeklerinin Cinsel Hayatı Nasıldır?
Cinsellikte patron olmak isterler. İstediklerini elde etmek için uğraşsalar da hoş görüyü elden bırakmazlar. Bu grubu idare etmem için istediklerini vermek gerekir. İstediklerini verince onlardan iyisi yoktur.

 

0 Grubu Kadınlarının Cinsel Hayatı Nasıldır?
Arzulu ve şehvet onların işidir. Cinsellik vazgeçilmezleri arasındadır. Şuh tavırlar sergiler ve sexy giyinmeyi severler. Baştan çıkartmanın kelime anlamı tam olarak 0 grubu kadınlarıdır. Vazgeçilmesi imkansız kadınlar içerisinde yer alırlar.

 

0 Grubu Erkeklerinin Cinsel Hayatı Nasıldır?
Aşk adamıdırlar. Severlerse dibine kadar sever ve çok kıskanırlar. Kalabalık ortamları çok sevmez sokakta bile çok samimi tavırlardan hoşlanmazlar. Cinsel hayatta ise hırslı, ve başarılıdırlar. Sevgilisini mutlu etmek için çalışan haraketli tiplerdir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.