Biz Biliyoz

Kara Listede Olanlara Banka Kredisi İmkanı

Kara Listede Olanlara Banka Kredisi İmkanı

Kara listede olanlar için bu yazımız. Bankalara olan kredi ve kredi kartı borcunun ödenmemesi durumunda icralık olunur. Böyle durumlarda da bankaların kara listesine girersiniz ve o bankadan ya da başka bir bankadan kredi almanız mümkün olmaz.

 

Kara Listede Olanlar Nasıl Kredi alabilir?

Ancak bazı kuruluşlar kara listede olanlara kredi imkanı sağlamaktadır.

Bankaların sistemi ortaktır.

Bu nedenle de bir bankadan kredi alıp ödemediğinizde kara listeye girmeniz durumunda o banka bunu Merkez Bankası’na bildirir ve sizin kara liste durumunuz bütün bankaların sisteminde görünür. Bu nedenle de başka hiç bi banka size kredi veremez. senetle kredi veren kuruluşlar
Bankaların kara listesinden çıkabilmek için de borcunuzu ödedikten sonra 5 yıl boyunca beklemeniz gerekir.

 

Fakat bu 5 yıl boyunca borcunuzu ödeseniz dahi hiçbir şekilde bankalardan kredi veya kredi kartı alamazsınız. İşte böyle durumlarda sizin acil para ihtiyacınızı karşılayacak olan kara listede olanlara kredi imkanı sağlayan kuruluşlar olacaktır.

 

Bu kuruluşlar da para vermek için sizden bir takım güvenceler isteyecektir. Ancak bunların şartları bankalar kadar katı değildir. Sadece sizin borcunuzu ödeyebileceğinizden emin olmak isterler.

Zaten bu kuruluşlar size kefil ya da ipotek karşılığında kredi vereceği için senet imzalarken mutlaka dikkatli bir şekilde şartları okumanız gerekir. kredi çekmek istiyorum

 

Bunun yanı sıra bir çok banka kampanyalar düzenlemiş ve tüketicilere borç kapatma kredileri vermektedir. Bir çok tüketici bu sayede borçlarından kurtulmakta ama yine de bankaların yüksek faiz oranlarından şikayet etmektedir. kredi veren şirketler

Bu nedenle de kara listede olanlara kredi imkanı sağlayan kuruluşlar vatandaşlar tarafından daha çok rağbet görmektedir. Bir çok kişi senet kaşılığında bu kuruluşlardan kredi almakta ve bu sayede de zorlanmadan borçlarını kapatmaktadır. Sizin de acil ödemeniz gereken borcunuz varsa ve bankaların kara listesine girmiş durumdaysanız bu kuruluşlardan kredi alabilirsiniz.

 

Senet karşılığında alacağınız kredinizi vade tarihinde ödemeniz durumunda kuruluşla hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız.

 

Eğer bankalar size kredi vermiyorsa bu yöntemi denemenizde yarar var.

Kredi almanın en kolay yolu olan senetli kredi imkanı ile siz de kısa sürede borçlarınızdan kurtulabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ