Take a fresh look at your lifestyle.

Karşınızdaki Kişi Ruh İkiziniz Mi?

0 27

Sizce herkesin bir ruh ikizi var mı? Biz cevaplayalım isterseniz evet herkesin mükemmel bir ruh ikizi var. Fakat nerede olduğu bilinmez. Ruh ikizleri arasında kimsenin görmediği kimsenin bilmediği bir köprü bulunmaktadır.

Bir çok kişiye sorsanız ruh ikizi nedir diye size verecekleri cevap içerisinde kusursuz bir uyum, aynı yapı, aynı düşünce tarzı, aynı şeylere olan merak veya aynı şeyleri sevmekten bahseder. Hayır ruh ikizi aynı şeyleri düşünmek veya sevmek değildir. Siz bir elmanın yarısısınız ruh ikiziniz ise elmanın diğer yarısı yani sizi tamamen tamamlayan kişidir. Peki ruh ikizi nedir? Birlikte öğrenelim.

Ruh ikizi nedir?

Hiç kimse bu dünyadaki görevini yalnız başına ifa edebilecek güçte değildir. Herkes görevini gerçekleştirebilmek için başka kişilere ihtiyaç duymaktadır. Herkesin gerçekten kendini anlayabilecek, samimi, dürüst, gerçekçi, bir ruh ikizine sahip olması yapabileceklerini maksimum seviyede olmasını sağlar. Sizi kendi kabuğunuz dışına çıkarır size yol gösterir ve potansiyelinizin sınırlarını zorlar.

Bu kadar basit bir şekilde düşünülürse sizin tuh ikizinizle her zaman bir uyum içerisinde olabileceğiniz hissini uyandırır. Fakat ruh ikiziniz ile ilişkiniz genelde zorlayıcı olarak başlar. Çakıştığınız yüzünüzdür. Bazen de tam zıttınız.

Karşılıklı olarak giriftleriniz olsa da o giriftlerin zaman içerisinde birleşmesi gerekir. Bir puzzle’nin parçaları gibi bir birbirine geçen bölümleri aramak bulmak gerekir bölümler ise yerine oturduğunda ortaya çıkan tablo mükemmel ötesidir. İşte o tablo oluştuğu anda hissettiğiniz şey doğru kişi ile aynı yolda olduğunuz olacaktır.

Ruh ikizini sizin aradığınız kişi olmayabilir. Karşınızdaki kişiden beklentilerinizi bir liste haline getirdiğinizde ruh ikiziniz olduğunu düşündüğünüz kişi ile uyuşmayabilir. Ruh ikizleri her zaman bir birini gösterebilecek değildir. Bazen her şey gizlidir ve yavaşça açığa çıkar. Ruh ikizimi nasıl bulurum diye bir şeyin olmayacağı herkes tarafından bilinmelidir. Ruh ikizi sipariş üzerine gelmez.

Bir Kişinin Ruh İkiziniz Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Ruh ikizi aslında hiçte düşünüldüğü gibi dünyanın her hangi bir yerinde olan hiç tanımadığınız bir kişi değildir. Yolda yanınızda geçen biri değildir. Ruh ikiziniz tabuları kaldırmaz, listeler ile önüne çıkılmasından hoşlanmaz. Bırakın elinizdeki listeyi bir kenara önce gözünüzü sonra kalbinizi açın sonrada arkanıza yaslanın dünyadaki en mutlu kişilerden biri olmaya hazırlanın. Peki karşınızdaki kişinin ruh ikiziniz olduğunu nasıl anlayacaksınız? İşte ruh ikizini hissetmek için 16 madde.Okuyun ve görün.

Ruh İkizi Nasıl Anlaşılır.

1. Sadece Hissedersiniz.

Ruh ikizi belirtileri içerisinde ilk madde içinizden geçen sese kulak verin o kişinin sizin için mükemmel kişi olduğunu söyleyecektir. Derinlerden gelen sesi dinleyin o ses sizin elinizdeki listeleri kenara bırakıp kendinizi bu yolda yürümeye itecektir.

2. Aynı Yoldasınız.

Ruh ikiziniz daha önceden karşılaştığınız veya karşılaşmadığınız birisi olabilir. Her hangi bir şekilde iletişime girdiğiniz veya etkileşim yaşamadığınız biriside olabilir. Ama yollarınız elbet bir gün bir yerde kesişecek ve aynı yerde bir şekilde buluştuğunuz biri olacaktır.

3. Ruhlar Doğru Zamanı Bekler.

İki kalp arasındaki o kuvvetli bağın oluşması için kader ağlarını mutlaka örecektir. Her iki tarafta aradaki gönül bağının oluşması için kalplerini içten içe açmış olması gerekir. Yıllarca aynı yerde aynı ortamda olsanız bile o ana kadar birbirinizi görmeyecek veya içinizden gelen o sesi hiç duymayacaksınız. Bunun için doğru zamanın gelmesi gerekir. Doğru zaman geldiğinde içinizdeki ses sizi yönlendirecektir.

4. Sessizlik Huzur Verir.

Eğer yanınızdaki kişi ruh ikiziniz değilse susmak sessiz kalmak içinizde tuhaf hislerin oluşmasına, beyninizde deli sorunların dönmesine olanak sağlar. Fakat karşınızdaki kişi ruh ikiziniz ise sessizlik ize büyük bir huzur verecektir. Çünkü huzur sessizlikte değil onun yanınızda olmasındadır.

5. Leblebi Demeye Ne Gerek Var.

Ruh ikizleri içerisindeki iletişim çok kuvvetlidir. Ten söyler, göz söyler kalp söyler ve siz duyarsınız. Kelimelerin illa dilden dökülmesine gerek yoktur. Leb demeden leblebi zaten gelir.

6. Derinleşen Hisler.

Leb demeden leblebiyi anlıyorsanız eğer içerisindeki huzursuzluğu da anlayacaksınız. Gününün nasıl geçtiğini sormanıza gerek kalmaz. Bakışınızla iyimi kötümü hissedersiniz.

7. Eşit Hedefler.

Ruh ikizleri için belli bir süre sonra kalpler bir atarken beyinler aynı işlemeye başlar. Planlarınızı planlar, düşüncelerinizi sizden önce söyler. Hedefe ulaşmak için fikirler ayrı olsa da hedef ortak olur.

8. Konuşmaktan Zevk Alırsınız.

Hayattaki en büyük zevklerinizden biri onunla konuşmaktan geçer. Teknoloji kenara kalkar ortaya belki de bir çay çıkar ama sohbet her zaman koyu ve keyif verici olur. Birlikte gülünür, birlikte ağlanır.

9. Yalnız Kalmak İstemez.

Günümüzde bir çok kişi kendine zaman ayırmaktan bahseder. Yanız dışarı çıkmak arkadaşları ile zaman geçirmek. Ruh ikizleri için bu tam tersidir. Arkadaşlarla zaman geçirilecekse beraber o zamanı geçirmek isterler. Ruh ikizinizin her zaman yanınızda olmasını istersiniz. Ben kavramı kalkar biz kavramı oluşur.

10. Kıskançlık Azalır.

Bilirsiniz ki onun aklıda fikride sizsiniz. Sizin de aklınız fikriniz hep ondadır. Anı değil hayatı yaşarsınız. Resmen ciğerini çözersiniz. Dünyadaki tek erkek veya tek kadın kalsa dönüp bakmayacağından emin olursunuz.

11. Fikirlerine Karşı Saygı Gösterirsiniz.

Ruh ikizleri her zaman aynı şeylerden hoşlanacak değildir. Siz futbol seversiniz o ise belgesel. Zevkleriniz aynı olmasa da fikirlere, düşüncelere önem verilir ve saygı duyulur. Bir bakmışsınız siz belgesel izliyorsunuz o ise formasını giymiş sizinle hadi koçum diyor.

12. Kavgadan Kaçarlar.

Ruh ikizi de olsanız herkes zaman zaman öfkelenebilir. Belki kavga daha edebilir. Ama sonunda mutlaka ortak noktada buluşulur. Gün gelir tartışmaktan çekinirsiniz.

13. Mutluluğundan Mutluluk Duyarsınız.

İlişkilerde çoğu zaman verici olmak sömürüye dönüşse de, ruh ikizlerinde durum farklıdır. Ruh ikizleri her zaman vericidir. İkizinin mutluluğu ile mutlu olurlar.

14. Kırmaktan Korkarsınız.

Özür dilemek veya incittiğinizi kabullenmek her zaman kolay olmayabilir. Fakat ruh ikizleri karşısındakini kırdığını fark ederse özür dilemekten çekinmez bunu kendini aşağılamak olarak görmezler.

15. Bir Daha Dünyaya Gelsem.

Eğer karşınızdakinin ruh ikiziniz olduğundan eminseniz dünyada ondan başkasının varlığını bile kabullenmezsiniz. Bir daha dünyaya gelme şansınız olsa yine onu seçersiniz.

16. İhtiyacınız Olan Şey Onun Kolları.

Her ne olur her ne yaşanırsa yaşansın olmak istediğiniz yegane yer ruh ikizinizin kollarıdır. Eğer ters giden bir şeyler varsa onun yanında olmayı durumunuzu onunla paylaşmayı istersiniz. Eğer sarıldığınızda içiniz huzurla doluyorsa doğru yerdesiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.