Take a fresh look at your lifestyle.

Kocamın Beni Sevdiğini Nasıl Anlarım? Eşim Beni Seviyor mu?

0 910

Bu yazımızda tüm kadınları yakından ilgilendiren bir konuya değinmek istedik. Kocamın beni sevdiğini nasıl anlarım? Eşim beni seviyor mu? Kocam beni seviyor mu? Eşinizin sizi sevip sevmediğini anlamanın kolay yolları.

Evli yada değil gerçekten seven aşık olan bir kadın hayatı boyunca erkeği tarafından sevilmek, değer görmek ister. Kocasının hayatında tek olmak ister. Bir güler yüz bir tatlı dil ister. Peki kocanız size ilgi gösteriyor mu? Kocanız sizi seviyor mu? Kocanızın sizi sevdiğini anlamak için yapmanız gereken tek şey kocanızın tavır ve davranışlarına dikkat etmek.

Bir çok erkek eşine “Seni Seviyorum” demez, diyemez. Yaratılış olarak erkeklerin bir çoğu bu sözcüklerden mahsun olarak yaratılmıştır. Bazıları da çok fazla kullanır. Ancak söylediği o iki kelime gerçekten içten gelen sözcükler mi? İşte bunu anlamanın en kolay yolunu sizler için araştırdık.

Kocamın beni sevdiğini nasıl anlarım?

Kocanızın tavır ve davranışları size olan sevgisini ilgisini net olarak ortaya koyar. Kocam beni seviyor mu? Eşim beni seviyor mu? Eşimin beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? Kocamın beni sevdiğini nasıl anlarım? Diye düşünmenize gerek yok sizin için hazırladığımız listeyi okuduğunuzda sorularınızın cevabını net bir şekilde alacaksınız.

Kocam beni seviyor mu?

Kocam beni seviyor mu
Kocam beni seviyor mu

Kocam, eşim, erkek arkadaşım beni seviyor mu diye düşünmeyin size gösterilen tavır ve hareketlere dikkat edin. Sorunuzun cevabı bu davranışlarda.

Kocanız sizinle zaman geçirmek istiyor mu?

Kocanız sizinle birlikte zaman geçirmek için planlar yapıyor veya çay içerken her şeyi bırakıp sizinle zaman geçirmeyi öncelik sayıyorsa kafanızdaki soru işaretlerini bir kenara bırakın. Bu kocanızın sizinle beraber olmak istediğinin en büyük kanıtıdır. Sizi sevdiğinin de işaretlerinden biridir.

Eşiniz sorunlarınızda size destek oluyor mı?

Seven erkek eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin sorunlarında onunla birlikte yan yana, omuz omuza sorunlara göğüs gerek erkektir. Seven erkek sorunları sümen altı edip görmemezlikten gelmez.

Hayatınızı daha iyi hale getiriyor mu?

Eşinizin varlığı size manevi bir güç kuvvet veriyor mu? Sizin yaptıklarınızı destekliyor size arka çıkıyor mu? Örneğin formda kalmak istediğinizde sizinle alaycı konuşmak yerine sizin bu isteğinize saygı duyarak sizi destekliyor mu? Her ne yapacaksanız yapın sizin mutluluğunuz için size destek oluyor mu? Bu kişinin doğru kişi olma ihtimali çok yüksektir. Eşim beni seviyor mu sorusunu daha iyi anlamak için diğer maddelere de göz gezdirin.

Sizin günlük hayatınıza ilgi gösteriyor mu?

Gününüzün nasıl geçtiğini veya işyerinizde neler olduğunu sorarak sizin günlük yaşantınızla ilgileniyor mu? Ayrıca başarılarınız için size gerçekten iltifat eder ve ihtiyaç duyduğunuzda önerilerde bulunup size yol gösteriyorsa eşiniz size karşı sevgi işaretlerini gösteriyor demektir.

Seven koca geleceği planlar.

Sen onun amaçlarının ve hayallerinin bir parçasısın. Sevgi dolu bir koca geleceğe dair sizin ve ailenizle ilgili planlar yapar. Planlarını sizinle paylaşır.

Hareketleri asla şüpheli değildir.

Seven bir kocan varsa, senin asla ondan şüphe etmeni sağlayacak tavırlarda bulunmaz. Nerede olduğundan ne yaptığından haberiniz olur. Asla güveninizi sarsacak şekilde hareket etmez.

Seven erkek tavsiyeni ister.

Eğer bir erkek sizi seviyorsa onun hayatında kötü giden şeyleri sizinle paylaşmaktan çekinmez. Dertlerini, sıkıntılarını sizinle paylaşır. Sizin tavsiye ve fikirlerinizi alır.

Sen üzgünken kocan da üzülüyor mu?

Bir tartışma esnasında size karşı sesini yükselteceği zaman sizin ne kadar üzüleceğinizi bilir seven koca. Siz üzgün veya canınız sıkkın olduğunuzda sizi mutlu etmek için çaba gösterir.

Hoşlandığın veya hoşlanmadığın şeyleri bilmeye çalışır.

Size sorular soruyor ve cevapları hatırlıyor. Seni neyin güldürdüğünü veya en sevdiğin dondurma lezzetinin ne olduğunu bilmek istiyor. Sadece cevapları hatırlamakla kalmıyor, zaman zaman en sevdiğiniz dondurmayı eve getirerek veya sizi sevdiğiniz bir yere sürpriz bir tatile götürerek sizi zaman zaman şaşırtıyorsa kocanızın sizi sevdiğini anlamanız için güzel bir sebebiniz var demektir.

Ev işlerinde sorumluluk alır.

Doğası gereği ev işleri ile tamamen ilgilenmeyen bir kocanız olabilir. Fakat üzerine düşeni şikayet etmeden yapıyor ve siz işlerle boğuşurken o keyif çatmıyor size el veriyorsa bilin ki size fazlasıyla değer veriyordur.

Kocanız sizden ayrılmak zorunda kaldığında sizi özlüyor mu?

Ne zaman bir yere veya bir iş seyahatine gitse düzenli olarak sizi arıyor kendi yaptıklarını sizinle paylaşıyor ve sizin yaptıklarınız için sizinle sohbet ediyorsa. Bu kişi sizi özlüyor demektir.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye çalışıyor .

Kocam beni seviyor mu? Kocam beni ne kadar seviyor? Eğer ki kocanız veya sevgiliniz sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için uğraşıyorsa emin olun siz onun için çok kısmetlisiniz.

Eşiniz ben mi diyor biz mi?

Eşiniz arkadaşları veya ailesi ile konuşurken “biz” kelimesini “ben veya benden” daha çok kullanıyorsa sizi kendinden ayrı görmüyor demektir. Seven çiftlerde “ben” olmaz “biz” olur.

Sevgi belirtilerini görmek için alim olmaya gerek yok

Eşiniz bir resim çekilirken hemen size yakınlaşıyor veya yolda yürürken hemen elinizi tutmak için uzanıyor veya hiç olmadık zaman veya olmadık yerde size öpücükler konduruyorsa daha o adamın sevgisinden şüphe etmemek gerekir.

Kocanız sizi kabulleniyor mu değiştirmeye mi çalışıyor?

Evliliklerdeki en büyük problemlerden biridir erkeklerin eşlerini değiştirmeye çalışması. Çiftler birbirlerini oldukları gibi kabullenmelidir yada baştan konuşmalıdır her şeyi. Eğer eşiniz sizi değiştirmeye çalışmıyorsa kocam beni seviyor mu diye çok fazla düşünmeyin. Diğer maddelere dikkat etmeyi unutmayın. Bazı kişiler kabullenmekten ziyade boş verirler.

Özür dilemek.

Yaptığı bir hareket veya söylediği bir sözün sizin gururunuzu kırması durumunda nasıl davranıyor. Bu durumu umursayıp kendini affettirmeye çalışıp özür diliyor mu? Yoksa egosunu sizden daha üstün mu tutuyor?

Her şeyin başı saygı.

Saygı olmayan yerde ne sevgi olur ne evlilik. Eşiniz sizi seviyorsa saygısını da mutlaka gösteriyordur. Saygısız bir evlilik kavga ve hakaretten başka bir şey değildir

Çevrenize saygı duyuyor mu?

Size saygısı ve sevgisi olan kişi sizin başınızı dik tutmak için sizin çevrenize de saygı gösterir. Her şeyden önce sizin ailenize karşı saygı ve sevgi içerisinde ise onları arıyor soruyor ziyaret ediyorsa emin olun ki size karşı bu adamın kalbi hiçte boş değildir.

Seven erkek uzlaşmacı olur.

Var olan sorunları sümen altı etmeyerek bir orta yol bulmaya çalışan erkek ilişkinize oldukça önem veriyor ve sizinle sorun yaşamak istemiyordur.

Dünyayı karşısına alır.

Arada sevgi, saygı ve güven varsa sizi seven erkek sizin için sözde değil özde olarak dünyayı karşısına almaktan kesinlikle çekinmez. Haksız olsanız dahi haksızlığınızı sadece sizinle paylaşarak başka kişilere karşı dim dik durmanıza destek olur. Kimsenin yanında sizi eleştirmez kimseye karşı küçük düşürmez.

Asla ilişkiden ve evlilikten vazgeçmez.

İşler ne kadar kötü olursa olsun, ilişkiden asla vazgeçmez. İlişkiyi yürütmek için yollar bulur ve düzeltilebilecek şeyler varken ayrılmayı düşünmez.

Minik sürprizler ilişkide önemli.

Eşim beni seviyor mu diye düşünen kadınlar eşiniz en son ne zaman size minicik bir şey aldı. İsterse bu bir sakız olsun. Eğer sizi düşünüyorsa emin olun ara ara ufacık bir şey olsa da size mutlaka getirecektir.

Seninle ne kadar gurur duyduğunu gösteriyor .

Adamın seni sevdiğinde, senin hayatındaki en iyi şey olduğuna inanıyor. Seni arkadaşlarına övüyor ve çevresini sevinle tanıştırmaktan çekinmiyor.

Peki siz nasıl anlarsınız kocanızın sizi sevip sevmediğini. Düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşın.

Leave A Reply

Your email address will not be published.