Biz Biliyoz

Titiz Kadınları Sinir Eden Davranışlar

Titiz Kadınları Sinir Eden Davranışlar

Eğer sevgiliniz, eşiniz veya anneniz titizlik konusunda hassassa yandınız demektir. Ya bunları yaşıyorsunuz yada yaşayacaksınız. İşte titiz kadınların en çok takıldığı, kadınları sinir eden noktalar.

Genelde kadınlar erkeklere göre temizlik konusunda biraz daha hassastır. Hele bazı kadınlar çok çok daha hassastır. Kendilerini temizlik konusunda bazı davranışlar huzursuz ederken bu huzursuzluk ister istemez size de yansıyabilir.

Titiz Kadınları Sinir Eden, Çok Kızdıran Hareketler ve  Davranışlar

Eğer çevrenizdeki kadınlardan biri veya birkaçı temizlik konusunda hassas ise bunları ya yaşıyorsunuz yada yaşayacaksınız.

1- Lavaboda duş mu aldın.
Günaydın hareketli ve heyecanlı bir güne başlıyorsunuz. Buna halk dilinde dakika bir gol bir denir. Eğer dikkat etmez yüzünüzü yıkarken, tıraş olur veya dişlerinizi fırçalarken aynaya minik bir zerre su geldi ve onu temizlemediyseniz geçmiş olsun , aynaya sıçrayan sular daha sonradan bir takım izlere yol açtığı için ilk posta fırçanızı yediniz.

2- Dışarıda fırçala diye kaç kere söyledim.
Durun daha yeni başladık eğer ki evden çıkmadan önce ayakkabınızın tozunu içeride alıyor veya pantolonunuzun paçasını fırçalıyorsanız ki buna bizde kızarız, arkanıza bakmadan kaçın o duyduğunuz ayak sesi pek hayra alamet değil.

3- Şunları otur da ye demedim mi?
Mutfakta atıştıranların en çok duyduğu sözlerden biridir. Dışarıdan geldiniz yemek saatine daha var mutfağa girip dolabı karıştırma gafletinde bulundunuz. Bir şeyler aldınız yetmiyormuş gibi ayak üstü mutfakta yemeye başladınız. Öyle bir şey yapmazsınız ama hadi daldınız da yaptınız. Biz yazarken size acımaya başladık. Gerisini siz düşünün.

4- Sabahtan beri düzeltiyorum 5 dakikada bozdun.
Akşam eve geldiniz yorgun argın ayağınızı uzatıp biraz televizyon izleyeceksiniz. İzleyin burada hiç bir sıkıntı yok aldınız kumandayı yanınıza, telefonunuz yanınızda ee birazda yayıldınız arkadaş geliyor tehlike görüyorsun sen bunu biliyorsun yaşadın bunları neden zorla kışkırtıyorsun bir toplan ama değil mi?

5- Her şeyin her yerde.
Geldiniz dışarıdan çıkarttınız cüzdanı, çantayı, saati, kolyeyi artık ne varsa üzerinizde koydunuz bir yere belki de düzgünce. Onların bir yeri var değil mi? Öyle gelişi güzel bırakılır m?. Şansını zorluyorsun bizce.

6- Yeni yıkadım ben onları.
Gün boyu üzerinizde olan kıyafetleri çıkarttınız. En doğal hakkınız ve olması da gereken bu. Buraya kadar hem fikiriz de siz onları neden yatağın üzerine attınız. Hem de daha yeni yıkanmışlardı. Akşam akşam huzurunuzu bozmaya mı çalışıyorsunuz?

7- Çok üstüme geliyorsunuz hiç beni düşünmüyor musunuz?
Akşama kadar sizler için çalışıyor temizliyor düzenliyorum bir geliyorsunuz eve 5 dakikada her şeyi yerle bir ediyorsunuz hiç mi beni düşünmüyorsunuz? Akşama kadar belim koptu bunları düzelteceğim diye.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ