Biz Biliyoz

Uzun Mesafe İlişkilerin Zorlukları Hakkında

Uzun Mesafe İlişkilerin Zorlukları Hakkında

Hayatımızın bir döneminde hepimizin belirli uzak mesafe ilişkileri olmuştur. Uzaktan sevmek gerçekten zordur. Bazılarının arasında şehirler, bazılarının arasında ilçeler vardır ancak uzun mesafe ilişkisi özünde hep aynıdır.

Biz de bugün size bu ilişki türünün yani uzun mesafe ilişkinin zorluklarını incelemek istedik.

Hiçbir sevgi biraz emek ve sabır olmadan büyümeyecektir, bunu da hatırlatalım.

 

Uzaktaki Sevgili ile İlişkilerin Zorluğu

1.Çevrenizdeki insanların yorumları ne kadar en başta “Biz umursamıyoruz!” demiş olsanız da bir süre sonra her şey kırıcı gelmeye başlar, insanların da desteğini beklersiniz.

 

 

Olur öyle şeyler, vazgeçmeyelim.

2.Arkadaşlarıyla tanışmak her zaman da beklediğiniz ve planladığınız gibi olmayabilir.Karakterinden hoşlanmadığınız insan bile onunla sizden daha çok vakit geçirebilecek durumdadır.

 

3.Telefon bir süre sonra sizin bir organınız haline gelir.Her an bir mesaj,arama bekliyor halde dolaşırsınız ve tabi ki her ay sonu gelen fatura da cabası!

 

4.Yolda el ele bir çift geldiğinde hepsini yok etmek istersiniz.Madem siz sarılamıyorsunuz onlar niçin sarılsın,değil mi!?

5.Her görüşmeniz altın değerinde olduğu için yorgun ve tahammülsüz olduğu bir güne denk gelindiğinde “Bunun için miydi?” gibi tepkiler almanız ya da sizin aynı tepkileri vermeniz doğaldır.

6.Her şey günler,haftalar öncesinden planlıdır.Bir süre sonra ilk zamanlardaki heyecanınızı bu rutin halden dolayı kaybetmeniz de buna ek sayılabilir.

 

7.Ne kadar “Sevgilim her an senden bir parça taşımak istiyorum.” durumu ilk başta sevimli gelse de bir süre sonra işin tadı kaçabilir.

8.Yanında olan herkesi bir süre sonra kıskanmaya ve birbirinizi bu durum yüzünden tedirgin etmeye başlarsınız.

 

9.Her gün yanınızda gibi hissettiğiniz kişinin size her an dokunamıyor oluşu sizi bir süre sonra yıpratmaya başlayacaktır.

 

Not:Tüm bu zorlu durumlara rağmen aşk yolunu bulur diyerek umudumuzu kesmiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ