Take a fresh look at your lifestyle.

Uzun Mesafe İlişkilerin Zorlukları Hakkında

0 1

Hayatımızın bir döneminde hepimizin belirli uzak mesafe ilişkileri olmuştur. Uzaktan sevmek gerçekten zordur. Bazılarının arasında ülkeler, bazılarının arasında şehirler bulunmaktadır. Ama uzun mesafe ilişkisi özünde hep aynı şeyler vardır.

Biz de bugün size bu ilişki türünün yani uzun mesafe ilişkinin zorluklarını incelemek istedik. Hiçbir sevgi biraz emek ve sabır olmadan büyümeyecektir, gelişmeyecektir.

Uzaktaki Sevgili ile İlişkilerin Zorluğu

Sevdiğin kişi farklı bir şehirde ya da ülkede uzakta bulunabilir. Böyle bir durum kafanı kurcalıyor ve uzaktan ilişkiyi yürütmekte zorlanıyorsan sana yardımcı olacak ipuçları istiyorsan tam yerindesin! İşte uzak mesafe ilişkileri için altın kurallar!

Bütün ilişkilerde ister yakın ister uzak olsun temel unsur Dürüstlük ve güven konusudur. Uzakta diye ona asla yalanlar söylememelidir. Hem yaşananlar abartmamalı ya da saklanmamalıdır. Böyle dürüst bir tavır olursa güven doğal olarak oluşacaktır.

Çevrenizdeki insanların yorumları ne kadar en başta “Biz umursamıyoruz!” demiş olsanız da bir süre sonra her şey kırıcı gelmeye başlar, insanların da desteğini beklersiniz. Olur öyle şeyler, vazgeçmeyelim.

Arkadaşlarıyla tanışmak her zaman da beklediğiniz ve planladığınız gibi olmayabilir. Karakterinden hoşlanmadığınız insan bile onunla sizden daha çok vakit geçirebilecek durumda olabilir.

Telefon bir süre sonra sizin bir organınız gibi olur. Her an bir mesaj, arama bekliyor halde dolaşırsınız ve tabi ki her ay sonu gelen fatura da cabası olur! Konuşmak güzel ama fazlaya kaçmamak, yormamak ve görüşmeleri belli zaman aralıklarla yapmak en iyisidir.

Sürprizler Yapın

Her görüşmeniz altın değerinde olduğu için yorgun ve tahammülsüz olduğu bir güne denk gelindiğinde “Bunun için miydi?” gibi tepkiler almanız ya da sizin aynı tepkileri vermeniz doğaldır. Sürprizi sevmeyen yoktur? Hususen kadınlar sürprizlerden çok hoşlanır ve bunu ciddi bir ilgi gösterge olarak görürler. Hediye, mesaj veya sürpriz bir görüşme tesiri çoktur.

Her şey günler, haftalar öncesinden planlıdır. Bir süre sonra ilk zamanlardaki heyecanınızı bu rutin halden dolayı kaybetmeniz de buna ek sayılabilir. Buna izin vermeyin ve ortak noktalardan hareketle hobiler oluşturun.

Ne kadar “Sevgilim her an senden bir parça taşımak istiyorum.” durumu ilk başta sevimli gelse de bir süre sonra işin tadı kaçabilir. Yanında olan herkesi bir süre sonra kıskanmaya ve birbirinizi bu durum yüzünden tedirgin etmeye başlarsınız.

Her gün yanınızda gibi hissettiğiniz kişinin size her an dokunamıyor oluşu sizi bir süre sonra yıpratmaya başlayacaktır. Not: Tüm bu zorlu durumlara rağmen aşk yolunu bulur diyerek umudumuzu hiç bir zaman  kesmiyoruz.

Uzak mesafe ilişkileri zorlukları hakkında bilgiler verdik. Kadınlara Alınacak En Güzel Hediye Fikirleri hakkında bilgiler almak için linke tıklayınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.