Take a fresh look at your lifestyle.

Görünmeyenler Nasıl Görülür

0 6

Geçmişten bu güne kadar üzerinde sürekli araştırmalar yapılan görünmeyenler hemen hemen herkesin merak konusu olmuştur. Peki görünmeyenler görülebilir mi?

En bilinen klasiklerden biri ” Biz görmeden inanan bir milletiz” cümlesidir. İnsanoğlu yaradılışından bu yanan görmedikleri üzerine eğilmektedir.

Yapılan araştırmalara ve verilere göre Türkler, en çok bilinmeyen ve görünmeyeni bilmek- görmek isteyen topluluktur. Nasa tarafından açıklanan yeni gezegenlere gönderilecekler başvurusunu en çok yapan millet olarak Türkler belirtilmiştir. Bu esasta, kitlesel bilincin merak duygusu ile perçinleştiği sonucu ortaya çıkmaktadır.

Manevi anlamda ise, Allah’a ulaşma isteği, dini geleneklerle anlatılan ”görünmeyen” varlık ve mekanları görme isteği, merak ve cesaret konusunun tabanını oluşturmaktadır.

Geleneksel, ”insan sadece görmediklerinden korkar” cümlesini doğrular nitelikte, görünmeyenleri görmek için çeşitli metotlar geliştirilmektedir.

 

Görünmeyeni Görmek İçin Uygulanan Metotlar Nelerdir?

Sadece Türkler değil farklı ülkelerde de görünmeyeni görme- bilme çalışmaları yapılmaktadır. Spiritüel ve psişik alan çalışmaları bu nedenlerle oluşturulmuştur. Devlet istihbaratlarında ‘görünmeyenler’ kategorisi olarak cinlerden faydalanmaya çalıştıkları, haberci olarak mental mesaj gönderebilen kişiler ve görünmeyeni görebilen kişilerle çalıştıkları öne sürülmektedir. Dini ritüeller ve mental spiritüalzim teknikleri ile görünmeyenler görünebilir.

Görünmeyenler Nasıl Görünebilir?

Eskilerden uyarlanan tanım ile ”kalp gözü” denilen kişisel yaşam alanında da ” 3. göz” olarak nitelendirilen manevi yöntemle görülebilir.

Yapılması gereken tek şey, çakraların açılmasıdır. Esasen farklı formda olup, insan bedeni formunda olmayan enerjisi farklı, ışıksal boyutta görülebilecek diğer varlık/ nesne/ renk/ ses/ mekan/ paralel evrenler/ insanlar arasındaki eterik bağlar/ boyut-üstü alemleri görmek için, beynimizi kullanmak yeterlidir. Kuran 100’den fazla ayetinde akıllarınızı kullanın demektedir.

Burada anlatılan ”cennet ehlini cahiller oluşturacaktır” ayetinde belirtildiği gibi, aklını kullanarak beyin seviyelerini ve kullanım alanlarını açabilen kişiler ( bilinç ve çakra arınması-temizliği) görebileceklerdir.

Kişisel gelişim çalışmalarını yaparak, kalp çakrasından, alın çakrasından ve tepe çakrasından, görüntü sağlayabilir, görünmeyenleri görebilirsiniz. Dini açıdan ise Kur’an ayetleri okuyarak ve bizzat ”İlmimi Artır” ayetleri gibi Allah’tan izan ve idrak kabiliyeti isteyebilir, dualarla görünmeyenleri görebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.