Biz Biliyoz

Gülmeyin! Kız Tavlama Teknikleri Yeni Nesil

Gülmeyin! Kız Tavlama Teknikleri Yeni Nesil

İlk adımı atmaya boyunuz mu yetmiyor? Dert etmeyin, birazdan vereceğim tarif sizi bu anlamsız kargaşadan kurtaracaktır. Beyler, hoşlandığınız kadınla iletişime geçmekte zorlanıyor musunuz? Flörtleşmek sizi korkutuyor mu? Reddedilmekten mi korkuyorsunuz?  

 

Öncelikle bu yönteme uygun olup olmadığınızı test etmemiz gerekiyor. Aşağıda yazacağım kriterlere uygunsanız siz de oturduğunuz yerden bu yöntemle kız tavlayabileceğinize inanabilirsiniz.  

 

-Aldatıldıysanız,

-Genel anlamda mutsuz bir lise hayatınız olduysa,

-Toplum içinde reddedilip, içinize attıysanız,

-Uzun bir ilişkiden yara almak suretiyle yeni çıktıysanız,

-Evinizde limitsiz internetiniz varsa,

-Son olarak, bir klavyeniz de varsa hemen başlayabilirsiniz.  

 

10 Adımda Kız Tavlama Teknikleri Önerilerimiz

Adım 1: Hoşlandığınız kadının izini sürün. Adım 2: Sosyal medya üzerinden iletişime geçin. Adım 3: Paylaştığı bir fotoğraf ya da bağlantı üzerinden kibarca ‘yürüyün’.

 

Adım 4: REDDEDİLİN.

Adım 5: Yatak odasına koşarak yatağa çapraz atlamak suretiyle gizlice ağlayın.

Artık hoşlandığınız kadının açığını kollamalı, dahi anlamındaki -de,-da eklerini ayırmaması için dualar etmelisiniz.  

 

Adım 6: Hoşlandığınız kadının yeni bir paylaşım yapmasını beklerken intikam planları yapın.

Evet, sonunda beklediğiniz oldu! Hoşlandığınız kadın bir şeyler paylaştı. Paylaşır paylaşmaz haberiniz oldu çünkü on saniyede bir stalkluyorsunuz. HI STALKER!!  

 

Adım 7: Herkesin içinde hoşlandığınız kadını yerecek yorumlar yapın. Üstüne gidin. Karakterinden tutun, fazla kilolarına kadar aşağılayın. GÖMÜN ONU!!!

 

Hoşlandığınız kadın afallayacak ancak geri adım atmayacaktır. Süslü cümlelerle “bakın bir kadını nasıl da aşağılıyorum. Çünkü kendisini insan yerine koymuyorum. Hem çok çirkin. Zaten ben elimi sallasam ellisi!” mesajı verin.

 

Bazen de, evde yaptığınız makarnaların üzerine kilolarca parmesan peyniri rendelediğinizi falan yazın ki zengin dursun. Kendinizin bile çok zor anlayabildiği İngilizce makaleler paylaşın.

Adım 8: Bu yöntemle 3-4 gün devam edin. Kendinizden tiksindirin.

Adım 9: 5. günün şafağında yine bir postun altında zıtlaştığınız kadına özelden mesaj   gönderebilirsiniz. Ana fikir şu olmalı; SENDEN NEFRET ETMİYORUM, ÇÜNKÜ SENİ ÖNEMSEMİYORUM. DÜNYA ÜZERİNDE FAZLA KİLOLARINLA YER KAPLIYORSUN SADECE! (Bu arada hoşlandığınız kızın kilo problemi yok)  

 

Konuşma biraz ilerledikten sonra, entelektüel görünmek için bir kitap yazdığınızdan ve kadınlarla ilgili konulara değindiğinizi söyleyin. Hoşlandığınız kadına da, aslında diğer bütün kadınlarla aynı ve işe yaramaz olduğunu özellikle belirtin. Verilen mesajın doğru anlaşıldığına emin olun. Yine de kendisine, kitabınızda ufak da olsa bir yer vereceğinizden bahsedin. Bu arada, aslında o kadar da geçimsiz biri olmadığınızı ve gerçekten sizi tanıdığında bu denli nefret dolu olmadığınızı göreceğinden bahsedin.

 

Daha da ileri gidin. BOŞ VAKTİN VARSA AKŞAM BİR KAHVE İÇELİM, HEM HAKKIMDAKİ YANLIŞ DÜŞÜNCELERİNİ SİLMEK İSTERİM diyin.  

 

Adım 10: Ve REDDEDİLİN.

Şaşırtıcı ama, ‘Adım 10′ her zaman benim dediğim gibi olmuyor. Bazen kadınlar teklifinize “hayır” demiyor. Bu yöntemle bir kadını tavlayacağını düşünen bir erkek ve  hakaretten beslenen bir kadın…  

 

YÜZYILIN AŞKI OLUR!!! Evlerden ırak : D

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. incilay.blogspot.com dedi ki:

    Ha ha oturduğun yerden tavlama tekniği
    Ay çok güldüm 🙂

    1. Kırmızıgül dedi ki:

      Valla ben absürt olsun diye yazdım. Trajikomik hallerimiz.

BİR YORUM YAZ