Biz Biliyoz

Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı Nedir?

Kadınların Sevmediği 10 Erkek Davranışı Nedir?

Kadınların en Sevmediği  Erkek Davranışları

 

10. Kadınların Yanında Mütemadiyen Kadın Tavlama Geyikleri Yap, Genelle Onları

Özellikle hoşlanlanılan, efendim ilgininin odaklandığı kişinin olduğu ortamlar bu madde uygulaması için idealdir. Bir de ondan da bir elektrik sezdiysen yeme de yanında yatlık bir fırsattır bu! Onu adeta bir kadın sarrafı olduğuna inandıracak şekilde, ne kadar kulaktan dolma atmasyon bilgiye sahipsen sırala. Varsın tutar yanı olmasın.

 

Yine de büyük bir inançla; “bunca yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum kadın dediğin şöyledir, böyledir, bunu yaparsan kesin böyle olur,kadınlar şondan çoh hoşlanıyor canıııım” gibi genelleme ve geyikleri bıkmaksızın sırala.

 

 

Yalnız bunları yaparken (şeytan ayrıntıda gizli ne de olsa) gözlerini kıs, alaycı bir tavır takın, bir de gülümseme olsun suratında. Tabi ki ortamda senin bu geyiklerinle galeyana gelecek diğer hemcinslerinin varlığı da önemli. Destek kuvvet onlar, cephane tükendiği anda biri mutlaka seninkilerini aratmayacak bir geyikle ateşi körükleyecektir.

 

09. Senin arkadaşların benim, benim arkadaşlarım benim kuralını uygula

 

Diyelim o gece bilincini kaybedecek derecede sarhoştu ki ertesinde şuursuzca seninle flörtleşmeye başladı. Bütün geyiklerini hafızasının karanlık dehlizlerinde kaybederek… Birinci buluşma ikincisini kovaladı, gün oldu devran döndü veeeee arkadaşlarla tanışma faslına gelindi. Senin onun arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurman normal tabi.

 

 

Ancaaaaaaaak! (burası önemli) o senin arkadaşlarınla sinsi gibi hain hain çok iyi anlaşıp muhabbet kurdu muuuuuuu, bir de daha beteri cep telefonu numaraları, değiş tokuş oldu muu! buna hemen bir dur demenin vakti gelmiştir! Kısa, öz, mırıldanarak (ilerde alehte delil olmasın) ve kesinlikle gülümseyerek (saçmalama beeeee şakaydı demek için kullanılmak üzere oralara serpiştirilmiş) “noluyo be arkadaşlarım senle daha çok görüşüyoooo” gibi bir memnuniyetsizlik belirtisi, bir kapris kırıntısı (kaprisli erkekler en ust seviye yasam formunu temsil ediyor kadınlar için. bu tüyoyu unutma) hemen yanı başına bırakılmalıdır hatun kişinin. (işte bu maddeyi hakikaten aklım hayalim almıyor sayın okuyucu, varsa pisikolojik bir açıklaması lütfen paylaşınız)

 

08. Sal kendini yavaşça bakımsızlığın, özensizliğin sığ sularına

Şimdi kızı kaptın mı? kaptın. Bütün patavatsızlık, düşüncesizlik, geyik yanlarına tahammülünü denedin? e tamam. traş cildi tahriş edici bir eylem mi? eveeeeeet. saçlarını kestirmek, efendim bir model denemek, değişiklik yapmak ihtiyacı içinde misin? yok valla böyle bir üşüngeçlik çöktü üstüme hiç gerek yok.

 

Bu kadar içli dışlı olduktan sonra ağzın kokmuş, saylan akmış ne önemi var? Hem aşk dediğin en maymun halini, ne biliim ayaklarının kokusundan tut da o zevksiz tshirtle 10 gündür dolaşmana kadar her halini şartsız koşulsuz kabul etmeyi gerektirmez mi? He valla! o zaman kim tutar seni be! gevşe, rahatla, sal içindeki recebi dışarı, kaşısın karnını.

07. Arkadaşlarını, giyim tarzını, makyajını eleştir ve işine karış; müdahaleci ol

İyi güzel başlangıçta belki sana bile çekici gelmiş olabilir sosyal hayatı, giyimi kuşamı ama bi’ yere kadar. Ne demek arkadaşlarımla buluşacağım? Sen necisin canım? Hem ne o öyle çiçekli converse falan? çocuk muyuz? ayrıca o topuklu ayakkabılarla böbreklerine kadar çıkan yırtmaçlı etek hiç uyum içinde mi allasen? hergün hergün bi kadın neden ruj sürsün? çok anlamsız! beğenen beğenmiş daha ne? bak şimdi o kolye hiç oldu mu o gömlekle?

 

O balık ızgara mı yapılır? at tavaya! Bu saatte iş toplantısı mı olur? O geveze kızdan arkadaş olmaz kaç kere söyleyeceğim ya! Konuş, müdahale et en doğal hakkın. Çünkü belli ki yolu yol değil. Göster varlığını, bu gidişat gidişat değil!

 

06. Evlilik konusu açıldığında sanki orada değilmişsin ve uzun süre de oraya uğramayacakmışsın gibi bir hissiyat salgıla etrafa

Şimdi gül gibi geçinip giderken bu gereksiz mevzu ancak sevimsiz bir komşu, yaşlıca bir ortak tanıdık veya daha kötüsü yeni evlenmiş bir çift arkadaş tarafından ısıtılmış patates yemeği gibi  her fırsatta masaya konur.

 

O kadar zaman itina ile çevresinde dans ettiğin bu lanetli konu bütün ihtişamı ile sırıtarak karşında dikilmekteyken yapabileceğin tek şey var ki; görünmez adam olmak, bukalemun olmak, duvar olacaksın, pencere pervazı, demlik, kova olacaksın gerekirse ama orada olmayacaksın. Tehlikenin geçtiğinden %100 emin olduktan bi süre sonra yavaşça ortaya çıkabilirsin.

 

05. Arada sevgilinin cep telefonuna göz at, mazallah şeytan doldurur

Şimdi kadın milleti biraz saf olur ve kendilerini dış mihraklara karşı pek de iyi savunamazlar burası aşikar. O karşısındakinin “kötü niyetini” anlayıncaya kadaaaaar o yakın erkek arkadaş, o yeni gelen çocuk, o bilmem kimin kuzeni, her kimse çoktan harekete geçip hain hain planlar yapmıştır kesin. Bu veriler ışığında farkettirmeden arada (onun iyiliği için) kontrol etmekte fayda var. Neden? onun farkedemeyeceği bir takım gelişmeleri önceden bilip onu korumak için.

 

Cep telefonu aramaları, sıklığı, mesajlar ve alt okumaları bu konudaki yardımcılarımızdır. Kıymetlerini bilelim. Ziyaretlerimizi eksik etmeyelim. Ama hassasiyet gerektiren noktası asla çaktırmamak, huzuru bozmamaktır.

 

04. İletişim önemli, iletiş 24 saatin her dakikası,

her nevi iletişim aracını kullanarak (mümkünse ikisi, üçü bir arada kullanılabilmelidir)

Senden daha önemli bir şey olmadığına göre hayatında her dakikasını sana vakfetmesini istemek hiç de haksızlık olmaz. Hem negzel haberleşmiş, günün heeeer anını paylaşmış olursunuz. Gelişen iletişim teknolojilerinin elektronik bilgi çağında size sunduğu tüm imkanları kullanmak gerek doğal olarak.

Hepsini ne kadar kombine ne kadar efektif kullanırsan olası yanlış insanlarla iletişimini o derece bloke etmiş olursun burası açık. Bunu da elbette ki onun iyiliği için yapıyorsun.

 

03. Kıskançlık et, bunu ondan esirgeme

Her kadın kıskanılmak için yaratılmıştır bunu yaz bi kenara (bkz. madde 10., genelle) hem bunun iti var kopuğu var (bkz. madde 05.) kadın etek giyiyor, dar kot giyiyor, askılı elbise giyiyor bi rahat durmuyor ki (bkz. madde 07.) neymiş senin sınırlarını bilecek. ona göre. hem kıskanıyorsun da kendin için mi? yooooo onu sevdiğin için!

 

02. Her hatanı görünmez kılacak altın anahtar: Kırmızı Gül

Şimdi bunca gazeteci, araştırmacı magazin yazarı, sevgililer günü öğretileri, öğrenilmiş gerçekler şunu söylemiyor mu ki bütün kadınlar çiçek sever? Kadınlara çiçek alın, gönlünü alın. Baktın huysuzluk etti haksız yere büyük ihtimal, en kestirme yol nedir seni bu sıkıntıdan kurtaracak? Aşkın rengine bulanmış dünyalar güzeli bir gül değil mi? evet ta kendisini. hem çenesi kapanacak hem de konu. Al gitsin çiçekçiye de siftah olsun bu arada.

Bütün kadınlar kırmızı gül sever! (bkz. madde 10.)

 

01. İletişim önemli dedik ya sana, sanal alemde ne kadar mail, sosyal ağ login, sign in varsa şifrelerini ele geçir

Eveeeeet geldik ilişkimizin en heyecanlı noktasına. (bu maddeye kadar dayandıysa bravo. bunu atlatırsa dediğim gibi sizin kadını değiştirmenizi müessese olarak şiddetle öneriyoruz. en azından gömün etraf kokmasın) Baştan alalım karışıklık olmasın; siz ki sevgilisiniz, efenim aşıksınız, (neden öyle baktın? değil misin yoksa? sorgula arada!) bunca şeyi paylaşıyorsunuz da uyduruk sanal alemdeki iki şifreyi mi saklayacaksınız birbirinizden? abest! önce sen, o istemese de ver bütün mail adreslerini, facebook şifrelerini, alıştır bak korkacak bişey yok de.

 

sonra hala üstüne alınıp seninle paylaşmıyorsa “benim ekantuma sen mi girdin bugun?”, “bilmem ne mesajimi silmis olabilir misin?” gibi hafif arıza moduna geç. Ne zaman ki elekronik devrim, elektronik ev eşyası vb. elektronikle ilgili bir kelam çıksa ağzından hemen yapıştır lafı “bilmiyorum ki ben senin şifreni? nereden bileyim müzik setinin bilmem ne girişini?”

 

baktın ki hala tın tın! hala da anlamıyor, bilki tehlidesin. o kadar sevgilisiniz! gizli bişeyi mi var ayrıca ne bu ısrar onu da anlamadım ha! dııııı rı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ