Kuru İncir ve Zeytinyağı Mucizesi

 Kuru İncir ve Zeytinyağı Mucizesi

Saf ve Doğal zeytinyağı içerisinde bir gün bekletilen kuru incirin faydalarına inanamayacaksınız. İşte zeytinyağı içerisinde bekletilen kuru incirin inanılmaz faydaları.

Kuru incirin bir gün boyunca saf zeytinyağı içerisinde bekletildiğinde insan sağlığına gösterdiği faydalara inanamayacaksınız. Netdesin ekibi olarak çok duyduğumuz fakat bizimde tam olarak bilmediğimiz kuru incir ve zeytinyağı mucizesini sizler için araştırdık. Öksürükten mide sorunlarına kadar iyi gelen formülün faydaları.

Öksürük ve Astım
Saf ve doğal zeytinyağı içerisinde bir gün bekletilen 2 adet kuru inciri her sabah aç karna en az altı ay boyunca tüketilmesi önerilmektedir. Hiç ara vermeden düzenli olarak uygulanması gereken bu formül öksürük nöbetleri tutanlar ve astım hastaları için problemin ortadan kaldırılması konusunda büyük faydalar sağlamaktadır.

Sperm Arttırıcı
Kuru incir ve zeytinyağı mucizesinin diğer bir yararı ise erkekler için sperm sayısı arttırıcı özelliğinin bulunmasıdır. Düzenli olarak kullanılması halinde sadece sperm sayısı arttırıcı değil cinsel gücü de tetikleyici etkisi vardır. Kadınlarda ise doğurganlığı arttıran mucize kürün düzenli kullanılması gerekmektedir.

Basur (Hemoroid)
Kuru incir ve zeytinyağının basur sorunlarına iyi geldiği ve bitkisel tedaviler arasında kullanıldığı zaten herkes tarafından bilinmektedir. Peki ya iki doğal ürünü bir arada kullanırsak. Basur herkes de farklılık gösteren bir hastalıktır. Evet genel adı basur dur ama herkese her şey iyi gelmez. Bu mucize kürü basur hastalarının en az 15 gün deneyerek fayda gösterip göstermediğini test etmelerini öneririz.

Mide, Bağırsak
Midenin daha fazla çalışmasını sağlayan kuru incir ve zeytinyağı kürü aynı zamanda bağırsaklarında daha fazla çalışmasına ve bağırsak muhteviyatının yumuşamasına yardımcı olmaktadır.

Kuru incir ve Zeytinyağı Kürünün Hazırlanışı
Kürün hazırlanışı çok basittir. Bir kase içerisine 2 adet kuru incirin üzerini tamamen örtecek şekilde doğal say zeytinyağı koyarak bir gün bekletiniz. Her sabah kahvaltıdan önce aç karna kuru incirleri tüketip kasenin içerisine yeni kuru incirleri bir gün beklemek üzere koyabilirsiniz. Kürün insan sağlığına hiç bir zararı olmadığından rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen faydaların sağlanması için uzmanların önerisi altı ay kullanılması gerektiğidir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın