Biz Biliyoz

Kusursuz Oje Sürmenin Püf Noktaları

Kusursuz Oje Sürmenin Püf Noktaları

Bakımlı ve güzel gözükmek isteyen bayanların vazgeçilmez tutkularından biride oje sürmektir. Oje sürmek bir sanattır. Uygulama ne kadar düzgün ve güzel olursa tırnaklar bir o kadar kusursuz ellerde bir o kadar bakımlı görülecektir.

Kadınların en güçlü güzellik ve bakım silahları içerisinde Oje gelmektedir. Peki oje sürmenin inceliklerini biliyor musunuz? İşte pratik ve kusursuz oje sürmenin püf noktaları.

Kadın ekibi sizler için kusursuz oje sürmenin tekniklerini araştırdı. İşte kadınların vazgeçilmez kozmetik ürünlerinden bir tanesi olan oje sürmenin kusursuz, kolay ve pratik püf noktaları.

Tırnakların kusursuz gözükmesi için ilk önce tırnaklarınızın aynı boyutta olmasını sağlayın. Tırnaklarınız aynı boyda ve ölçüde olmazsa her ne şekilde oje sürerseniz sürün kusursuz görüntüyü yakalayamazsınız.

 

Kusursuz oje nasıl sürülür

– Parmak ve tırnaklarınızın yapısına uygun olarak tırnaklarınızı törpüleyin. Kare, kare oval, yuvarlak, oval, badem, balerin veya stiletto şekillerinde tırnaklarınızı törpüleyebilirsiniz.
– Kendiniz oje sürmekte zorlanıyorsanız, oje aparatlarından faydalanarak uygulamayı sağlayabilirsiniz.
– Oje sürerken uygulamayı tırnak dibinden tırnak ucuna doğru dikkatlice uygulayın. Tekrar tekrar oje sürdüğünüz alanın üzerinden geçmek sürülen ojenin görüntüsünü bozacaktır.
– Ojenizi ince katman halinde uygulayın. Uygulamadan sonra iyice kurumasını bekleyin kuruduktan sonra ikinci katı uygulayabilirsiniz.
– Oje sürme işlemi tamamlandıktan sonra tırnak ve ellerinizin daha bakımlı gözükmesi için nemlendirici ile son noktayı koyun. Bu şekilde kusursuz oje sürme işlemini tamamlamış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ