Biz Biliyoz

Oje Renkleri Karakterinizi Ele Veriyor

Oje Renkleri Karakterinizi Ele Veriyor

Renklerden karakter analizi yapıldığını ve bu renklerin sizin karakterinizi ortaya koyduğunu muhtemelen duymuşsunuzdur.

Peki oje renklerinin karakterinizi ele verdiğini biliyor musunuz?

Her karakterin kendine has ve özgü bir rengi olduğunu biliyor muydunuz? Peki, sürekli tırnaklarınıza sürmüş olduğunuz ojenin karakterinizi ele verdiğini duydunuz mu? Eğer cevabınız hayır ise aşağıdan hangi oje renginin nasıl bir karakter yansıttığını öğrenebilirsiniz.

Kırmızı Renk Oje Süren Kadınlar

Kırmızı renk oje sürmeyi seven kadınlar, enerjik ve güçlü bir yapıları vardır. Çok fazla iddialı olmayı sevmektedirler. Dikkat çekmek ve tüm gözlerin üzerlerinde olması kırmızı renk oje süren kadınları hiç rahatsız etmemektedir. Aksine hoşlarına bile gitmektedir.

Kırmızı renk oje kullanan kadınlar genel olarak maceraperest bir kişiliğe sahiptirler.

Pembe Renk Oje Süren Kadınlar

Sürekli olarak pembe renk ojeyi tercih eden kadınlar içlerindeki küçük kızı öldürmek istememektedir. Kadınsı ve hassas ruhlarını ortaya çıkaran aynı zamanda da sevimlilikten kesinlikle vazgeçmeyen bir yapıdadırlar.

Ayrıca sakin, romantik ve arkadaş canlısı yapıları da vardır.

Mor Renk Oje Süren Kadınlar

Mor rengin ağır bir renk olmasından dolayı bu renk oje kullanan kadınlarda çok çabuk sinirlenme ve yırtıcı bir yapıları vardır. Ancak saman alevi gibi sönen sinir yapıları da vardır.

Genel olarak koruyucu, kollayıcı ve yaratıcı ruhları onların en dikkat çeken özelliklerinden birisidir. En nefret ettikleri durum ise özgürlüklerine karışılmasıdır.

Özgürlüklerine müdahale edildiği zaman tırnaklarını göstermekten çekinmezler.

Siyah Renk Oje Süren Kadınlar

Duygularını en iyi kontrol edebilen kadınlar genellikle siyah renk oje sürmektedirler.

Gizemli şeyleri seviyor olmaları, duygularını yazarak ya da konuşarak ifade etmeleri onların çok hoşuna gitmektedir. Ayrıca eğlenmek konusunda da oldukça uzman sayılırlar.

Kahverengi Oje Süren Kadınlar

Kahverengi oje süren kadınların genel olarak çok nazik ve narin bir yapıları mevcuttur. Arkadaş ve dostları kendileri için fazlası ile önem arz etmektedir.

Seçmiş oldukları tatil mekânları, arkadaşları ile geçirdiği ortamlar ve kalmak istediği mekânlar genel olarak sakin ve huzur dolu yerlerdir.

Peki ya siz hangi renk ojeyi sürüyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ