Biz Biliyoz

Sadık Burçlar ve Aldatan Burçlar Hangileridir?

  • 14 Kasım 2020
  • 73 kez görüntülendi.
Sadık Burçlar ve Aldatan Burçlar Hangileridir?

İlişkilerde sadakat çok büyük bir paya sahip olmakla beraber günümüzde bulunması oldukça zor bir kavram olarak ön planda yer alıyor.

 

Burçlar ve Sadakat Düzeyi Nasıldır?

En sadık burçlar sıralamasında hiç beklenmeyen burçlar bulunuyor.

En Sadık Burçlar Hangileri?

Koç: İlişkilerde her zaman karşılıklı güvene dayalı olarak beraberlikler yaşamaktan keyif alan sadık burç. Kendisine olan güveniyle karşısındaki kişiye de güven verir.

Koç ile uzun süreli ilişkilerde sadakat problem olmaz.

Boğa: Sadakat bir boğa için çok önemlidir. Boğalar, karşısındaki kişinin güven derecesini ölçmek için genellikle kendilerine özgü bir güven testi yaparlar.

Güvendikleri kişilere karşı sadakatlerini gizlemezler ve bu sadakat ömür boyu sürer.

Sabırlı olmak boğaların en belirgin özellikleri olmakla beraber sadakat açısından da sabırlı davranmayı bilirler.

 

İkizler: En sadık burçlardan biri olan ikizler, sadakatin karşılığını gördüğünden çok daha fazlasını sağladıkları gibi sadakatsizlik edilmesi durumunda hayatı zindan edebilecek kadar kin tutarlar.

Yengeç: Kıskanç olmasıyla ünlü bir burç olsa da yengeç, sadakat konusunda problem yaşamayan ve yaşatmayan bir burçtur.

Kuşkucu tavrına rağmen bu kuşkuları mantıklı bir şekilde çözme yoluna gider ve her zaman temkinlidir.

Terazi: Sadakat açısından oldukça önemli değerleri barındıran teraziler, karşı taraftan da gösterdikleri sadakati göstermelerini beklerler.

Bir teraziye sadık kalınması durumunda dünyanın en mutlu insanı olunabileceği gibi en ufak bir hatada bile sadakatlerine zarar geleceğini düşündüklerinden dolayı ipleri koparabilirler.

Aldatmaya Meyilli Burçlar Hangileridir?

Günümüz ilişkilerinin temel sorunlarından biri olan aldatma sebebiyle pek çok ilişki oldukça kötü bir şekilde sonuçlanıyor.

Burçların durumuna göre aldatma sorunu yaşanmasında oranlar değişkenlik gösteriyor. En çok aldatan burçlar, sadakatsizliğin temel taşlarını oluşturuyorlar.

En Çok Aldatan Burçlar Hangileri?

Balık

Hiç beklenmeyen bir burç listenin baş sırasındaki yerini alıyor.

Duygusal ve merhametli olarak bilinen burçlardan biri olsa da en çok aldatan burçlardan biri olarak zirvede yer alıyor. Kendi duygularını ön planda tutan balıklar, ilişkilerde sadık kalamıyorlar.

Akrep

Zodyak’ta arzuların, gizli ve tehlikenin sembolü olarak ön plana çıkan akrepler, tekdüze bir ilişkiyi benimseyemiyorlar.

Aslan

Flörtü çok seven aslanlar, ihanet ve dram arasında ilişki kurmayı çok iyi beceriyorlar.

Kova

Özgür ruha sahip olan kovalar, bağlı kalamamaları yüzünden değil aşkı önemsemeleri sebebiyle aldatmaya yatkın oluyorlar. Umursamaz olmalarıyla ünlü olan kovalar, en çok aldatanlar listesine baş sıralardan giriş yapıyor.

İkizler

İkizler, en değişken burçlar olsalar da en çok aldatan burçlar listesinin zirve noktalarına yerleşmeyi başaramıyorlar. İnsanlarla iç içe yaşasalar da kurdukları iletişimde gizliliği sağlayamamalarından ve oyun oynamayı beceremediklerinden dolayı aldatmada sorun yaşayabiliyorlar.

Yay

Ahlak anlayışları sebebiyle hovardalıklarıyla ünlü olan yaylar, en çok aldatan burçlar listesinde yer alsalar da gerilerde kalıyorlar.

Boğa

Rahatlığına düşkün olan boğalar, bu rahatlıklarını riske atma gereği duymuyorlar. Aldattıkları zaman ise yakalayabilmek imkânsız hale geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ