Biz Biliyoz

Sizi Yakışıklı Gösterecek 9 İpucu

  • 22 Ekim 2018
  • 85 kez görüntülendi.
Sizi Yakışıklı Gösterecek 9 İpucu

Şan, şöhret, para, pul gerekmeden sadece tavır ve davranışlarla sizi olduğunuzdan daha çekici kılacak tam 9 ipucu. Bazen istemek yeterli olabiliyor.

Her zaman her şey para gerekmiyor biraz dikkat, biraz takip, biraz da istek yeterli olabiliyor.

Nasıl Daha Yakışıklı Görünürüm?

Eğer çok yakışıklı biri değilseniz sizi olduğunuzdan daha yakışıklı veya çekici gösterebilecek 9 harika ipucunu vereceğiz. Denemekte fayda var.

Kaliteli Parfüm
Ucuz ve kalitesiz parfümler gerçek kokuyu yansıtmak yerine bir süre sonra kötü kokulara sebep olabilmektedir. Unutmayın güzle bir koku kadını baştan çıkartabilir. Seçeceğiniz güzel bir parfüm ise hayatınızı değiştirebilir.

Düzgün Diksiyon Etkili Ses Tonu
Kimse sevmez bağıra bağıra konuşulmasını ve bu şekilde konuşanları kimse uzun süre çekemez. Biraz gırtlaktan biraz kısık ve hoş bir ses tonu ile düzgün kelimeler ve düzgün diksiyon ile konuşmak size puan katacaktır

Okumak İzlemek
Okumamayı elbette biliyorsunuzdur. Bu bilginizi biraz kültürel yönde kullanmak biraz izleyici olmak sizin ufkunuzu genişletecektir. Hem kelime dağarcığınızın armasına, hem de kültürel bilginizin artmasına sebep olacaktır. Bunların hepsi sizin için bir kanaat notudur.

Yemek Kültürü
Neyi ne şekilde, nasıl ve nerede yiyeceğinizi bilmeniz sizin hayattan zevk aldığınızı kültürlü ve zevk sahibi olduğunuzun düşünülmesine sebep olacaktır. En azından çatal bıçak kullanmayı bilmek sizi görülü kılacaktır.

Mutlu Olmak
Kim ister ki yanında mutsuz acıların çocuğu mod unda dolaşan birini. Dünyanın en yakışıklısı olsanız bir mutsuz bir yapıya sahip olmanız sizin için olumsuz sonuçlara sebep olacaktır. Mutlu olmak, gülmek ve pozitif bir yapıya sahip olmak yanınızda olacak kişinin de kendini iyi hissetmesine olanak sağlar.

Temizlik
Diş temizliğinin gücüne inanın, tırnaklarınızın boyutuna dikkat edin, elbiseniz yeni olmayabilir son moda veya büyük markalı da olmayabilir isterse dünyanın en pahalı gömleği olsun üzerinizde kirli ve ter kokulu ise beş para etmeyecektir.

Sakal
Kadınların çoğunun sakal sevdiğini unutmayın. Yalnız sakal derken çok hafif kirli sakaldan bahsediyoruz. Bir çuval sakalla sadece itici olursunuz.

Zeka
Etrafınızla olan iletişiminiz sizin zekanızla alakalıdır. Kimse etrafında cahil insanları istemez o yüzden kendinizi geliştirmeniz çok önemlidir.

Alımlı ve Güzel Sevgili
Normal bir erkeğin yanında olabilecek güzel bir sevgiliniz varsa başarabildiyseniz bunu kimse yanınızdaki ile ilgilenmeyecektir. Evet arkanızdan adama bak kadına bak dense bile o kadınla beraber olmayı başarmış bir erkekte mutlaka bir cevher vardır. İlgi odağı olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ