Biz Biliyoz

Basenlerinizden Kurtulmanın En Kolay Yolları

Basenlerinizden Kurtulmanın En Kolay Yolları

Kadınlarda basen bölgesini eritmek zor ve meşakkatli bir iştir.

Uzun cabalar uzun uğraşlar gerektirir. Basenleri eritmeye yardımcı 5 mükemmel yiyeceği araştırdık.

İşte sonuçlar.

Erkeklerde göbek kadınlarda ise basenler vücudun en zor yağ kaybeden bölgeleridir. Tek başına spor basenleri eritir, tek başına belirli gıdalar da basenleri eritmeye yardımcıdır ama size bahsedeceğimiz gıdalar ile spor birleştiği taktirde ekti çok daha fazladır. Netdesin kadın ekibi sizler için basenleri eritmeye yardımcı 5 mükemmel besin maddesini araştırdı. İşte hızlı basen eritmek için en mükemmel besinler.

Basen Eritmek İçin 5 Tavsiye

Yoğurt
Sadece basen üzerinde etkili olmayan yoğurt aynı zamanda göbek eritmek içinde kullanılan en temel benin maddelerinden biridir. Basen ve göbek bölgesindeki yağların hızlıca yakışmasına yardımcı olan yoğurdu zerdeçal, tarçın veya zencefil ile birleştirdiğiniz taktirde basenlerden kurtulmak için etkisi çok daha fazla olacaktır.

Roka
Yağ yakmayı hızlandıran en önemli yeşilliklerden biride rokadır. Ağızda hoş bir tat bırakan rokayı düzenli olarak her gün salatalarınız içinde kullanmanız halinde vücudun yağ yakım hızı artacaktır.

Yumurta
Vazgeçilmez ve hemen her evde en fazla tüketilen besin maddeleri arasındadır. Tokluk hissi vererek acıktırmayı geciktiren yumurtayı rafadan olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Tavuk Eti
Yağsız bölgeden kullanacağınız tavuk sindirimi rahatlatan tokluk hissi yaratan bir besin maddesidir. Yağsız olarak haftada bir kaç kez yenilebilir.

Greyfurt
Kış aylarının vazgeçilmez C vitamini olan greyfurt içerisinde bulundurduğu enzimler sayesinde yağ yakmayı hızlandırmaktadır. Aynı zamanda sulu olan bu meyveyi gerek posalı meyve halinde gerek ise posasız suyu ile tüketmeniz tavsiye edilir.

Kilo vermek, zayıflamak veya yağ yakmak için yağ yakmaya yardımcı olan gıdalar tek başına ya yetersiz yada istenilen sonucu çok uzun zamanda verecektir. Bu sebeple spor veya yürüyüş ile desteklenmesi gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ