Dukan birası nedir? Dukan birası ile zayıflama

 Dukan birası nedir? Dukan birası ile zayıflama

Daha önce hiç Dukan Birası diye bir şey durdunuz mu? Emin olun bundan sonra hep hayatınızda olacak. Bu makalemizde dukan birası nedir? Dukan birası ile zayıflama, Dukan birası nasıl hazırlanır gibi sorularınızın cevaplarına yer vereceğiz.

Dukan Birası ismi insana alkollü içecek çağrıştırsa da bu doğru bir izlenim değildir. Bu sağlıklı içeceğin normal bira ile hiç bir ilgisi olmamakla birlikte oldukça sağlıklı yaz aylarında serinletici aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıcı etkisi bulunmaktadır.

İnternet üzerinde bir çok sitede Dukan Birasının 15 günde 5 kilo verdirdiği yazmaktadır ve bu tamamen asılsızdır. Gerçeği yansıtmamaktadır. Evet bu içecek kilo vermenize yardımcıdır. Ama hiç bir içecek size 15 günde 5 kilo verdiremez, verdirse de emin olun sizden çok fazla şey alıp götürecektir. Şimdi gelin hep birlikte Dukan Birası nedir inceleyelim.

Dukan Birası Nedir?

Sağlıklı içecekler kategorisinde yer alan Dukan Birası yeşil çay, su, limon ve soda’ dan oluşan bir içecektir. İçeriğinde insan hayatını riske sokacak her hangi bir madde bulunmamakla birlikte bazı kişilerde limondan ötürü tansiyon sorununa yol açabilir. İçeriğindeki maddelere karşı alerjisi olan kişilerin kullanmaması ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde bir uzmandan destek alması genel olarak tavsiyeler içerisindedir.

Dukan birası ile zayıflama

Özellikle ödem atılması, tokluk hissi vermesi ve metabolizmayı hızlandırma etkileri sayesinde Dukan birası ile zayıflama daha hızlı bir hale gelmektedir. Yalnız kullanmadan önce yine de bir uzmandan destek alınması Biliyoz.com tavsiyeleri içerisinde yer almaktadır.

Pek çok kişi spor ve diyete destek olmak amacı ile Dukan birası kullananlar arasına girerek kilo vermeyi hızlandırmaktadır. Siz de Dukan birası kullananlardansanız deneyimlerinizi alt tarafta bulunan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dukan birası nasıl hazırlanır?

Hazırlanışı oldukça kolay olan bu sağlıklı içecek için iki yemek kaşığı veya 3 sallama poşet yeşil çay’ ı, 4 bardak suyu demleyerek soğumaya bırakın. Soğuyan yeşil çayın üzerine yarım limonun suyunu ve bir şişe sodayı ilave ederek dolapta muhafaza etmek yeterli olacaktır.

Dukan birası ile zayıflamak için tavsiye edilen kullanım şekli ise kahvaltılardan sonra bir bardak tüketmek üzerinedir. 15 günlük kullanımdan sonra ara verilmesi ve kullanmadan önce bir diyetisyenden bilgi alınması en doğru hareket olacaktır.

Zayıflama ve diyet hakkındaki diğer makalelerimize Diyet kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
  • Erdem Jhanes dedi ki:

    içeriğindeki tüm maddeleri zaten kullanıyoruz. Birleştirir deneriz en azından sağlıklı bir içecek elde etmiş oluruz. Hem maden suyu hem limon hem yeşil çay bence dukan birası mutlaka tüketilmeli oldukça sağlıklı

Bir Yorum Yapın