Biz Biliyoz

Sonbahar Kış Bayan Şapka Modelleri

  • 20 Şubat 2020
  • 74 kez görüntülendi.
Sonbahar Kış Bayan Şapka Modelleri

2020 Sonbahar Kış Bayan Şapka Modellerini bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Sonbaharın gelmesi ile soğuklar kendini göstermeye başladı. Kalın kazaklar, polarlar çıkartıldı. Tabi ki bizler eksik kalmaktan hoşlanmayız ve hem tamamlayıcı hem de şıklığımıza şıklık katsın diye şapka ve atkısız yapamayız. Bu sezon da birçok model ön plan da. Birçok renk çeşidi ve modeller bizleri bekliyor.

 

Bayan Şapka Modelleri ve Modası

Yetenekli bayanlar şişlerini ve iplerini ellerine aldılar örmeye başladılar bile. Peki, zamanı olmayanlar ya da beceremeyen bizler ne yapmalı. Üzülmeyin bizler için de hazırları var.

Çeşit aralığı o kadar geniş ki kararsız bile kalabilirsiniz. Sıcak tutacak kürklü modeller, fötr şapkalar, çan görünümlü şapkalar, kovboy şapkaları ya da bereler renk renk desen desen bizi bekliyor.

 

Bu sonbahar kış sezonun şapka trendi arasında fötr şapkalar yerini alıyor. Birçok çeşidi mevcut ya da elimizde var olanları değiştirme şansı. İşleyeceğiniz bir kurdele ya da çiçek çok farklı bir hava katacaktır. Deri detaylı olanlar da ön planda çünkü yine deri ön plan da. Doğru seçimle sizde modayı yakalayabilirsiniz. Hadi sizinle modellere bir göz atalım.

Şıklığın tamamlayıcısı bazılarına göre de ruh halimizin tanımı. Farklı kombinler ve fötr şapkalar.

 

Benim ilk tercihim berelerden yana. Hem klasik bir kombin hem de spor bir kombiniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ve örgü şapkalar sizce de çok değil mi?

 

Hem el becerinizle hem de hazır bir şekil de elde edebileceğiniz bu şapkalar la kombininizi tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ